Paviešintas vaizdo įrašas galimai rodo, kad D.Maradona 16-metę laikė viešbutyje prieš jos valią, pradėtas tyrimas (23)

2021.10.13 08:50
Diego Maradona | „Stop“ kadras

Diego Maradona | „Stop“ kadras

 Viešumoje pasirodė naujas vaizdo įrašas, papildantis Mavys Alvarez teiginius, kad futbolo legenda Diego Maradona suviliojo ją, kuomet jai buvo 16 metų, davė narkotikų ir laikė uždarytą viešbutyje.

M.Alvarez tvirtina, kad buvo priversta įsidėti krūtų implantus po to, kai Maradonos bendrininkai pagrobė ją iš Kubos ir be tėvų leidimo nuskraidino į Argentiną. Tuo metu jai buvo 16 metų, tuo tarpu D.Maradonai – 40.

Ispanijos naujienų agentūra „Infobae“ gavo įrašą, kuriame M.Alvarez nejaukiai sėdi kambaryje, o D.Maradona ją filmuoja. Kituose epizoduose M.Alvarez dainuoja karaoke ir šypsosi, o dar kitame – guli ant lovos, o fone girdisi futbolo rungtynių komentatoriai. Vaizdo įrašuose taip pat pasirodo ir įvairūs D.Maradonos bendradarbiai.

D.Maradonos ir M.Alvarez santykiai užsimezgė tuomet, kai garsus futbolininkas Kuboje dalyvavo narkotikų reabilitacijos programoje bei kurortiniame mieste Varadeo sutiko merginą.

Mergina pasakojo, kad kartu su futbolininku persikėlė į apartamentus Havanoje, kur ji buvo supažindinta su narkotikais ir naktiniu gyvenimu.

„Tai buvo didžiausia mano klaida gyvenime“, - sakė M.Alvarez. „Aš buvau tik mergaitė, buvau tyra. Jis buvo svetimas, turtingas ir atkreipė į mane dėmesį. Negalėjau pasakyti „ne“.

Iš Havanos M.Alvarez buvo išvežta į Buenos Aires, o būtent ten ji tris mėnesius buvo laikoma viešbutyje ir spaudžiama dėtis krūtų implantus.

„Man nebuvo leista išeiti vienai. Visada sekė ir prižiūrėjo žmonės“, – sakė M.Alvarez.

Mergina teigė, kad jos santykiai su D.Maradona truko trejus metus. Jis mirė po smegenų operacijos ištikusio širdies priepuolio 2020 m.

M.Alvarez teigė, kad 20 metų tylėjo todėl, jog bijojo, kad jos šeima Kuboje gali sulaukti rėžimo bausmės.

„America TeVe“ M.Alvarez pasakojo, kad D.Maradona supažindino ją su Kubos lyderiu Fideliu Castro, kuris ją apkabino ir klausė, kaip žaidėjas sutiko tokią gražią merginą. Būtent tada F.Castro suteikė jai specialų leidimą išvykti iš šalies ir dalyvauti atminimo rungtynėse Argentinoje 2001 m. lapkričio 10-ą dieną, kai tuo metu nedaugeliui kubiečių buvo leista palikti Kubą.

M.Alvarez ieškiniai pateikti dėl prekybos žmonėmis ir išnaudojimo, todėl bus tiriama D.Maradonos aplinka. Mergina taip pat norėtų, kad būtų atsižvelgta į Argentinos imigracijos pareigūnų vaidmenį šioje istorijoje, kurie leido jai atvykti į šalį be tėvų sutikimo.

M.Alvarez advokatas Gastronas Marano sako, kad tai įvyko „dėl užsienio ir vietinės imigracijos valdžios institucijų slapto susitarimo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų