Michaelas Jordanas | „Twitter“ nuotr.

Michaelas Jordanas | „Twitter“ nuotr.

 NBA prieš naująjį sezoną pristatė gana griežtas taisykles, kuriomis ragino visus žaidėjus pasiskiepyti nuo covid-19 ir taip išvengti galimų apribojimų įvairiuose JAV miestuose bei Kanadoje. Didžioji dalis krepšininkų patys norėjo skiepytis, kitus tai daryti privertė gresiantys apribojimai, o kita dalis iki šiol delsia skiepytis.

Abejojančius skiepytis paragino ir vienas geriausių visų laikų planetos krepšininkų Michaelas Jordanas. Jo teigimu, jei visi žaidėjai pasiskiepys, problemų nebebus.

„Aš visiškai palaikau lygos strategiją šiuo klausimu ir tikrai dėl jos nesu susirūpinęs. Aš tikiu mokslu. Tikiuosi, kad visi laikysis lygos nustatytų taisyklių. Kai visi pasiskiepys, tada viskas bus gerai“, - svarstė M.Jordanas.

Pastaruoju metu NBA lygoje garsiausiai skamba Kyrie Irvingo pavardė. Jis iki šiol atsisako skiepytis, o Niujorke neskiepytiems žmonėms galioja itin griežti apribojimai. „Nets“ neseniai paskelbė, kad K.Irvingas negalės būti su komanda tol, kol nepasiskiepys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų