Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 33-ejų airiui Conorui McGregorui reabilitacija po kojos lūžio, panašu, netrukdo siausti miestų gatvėse. Airis pasidalino šūsniu nuotraukų, kaip Majamyje (JAV) vairuoja savo prabangų „Rolls Royce“ automobilį ir užsirūko.

„Aš turtingesnis už visus kitus UFC kovotojus kartu sudėjus. Aš kaip „Rick Ross“ važinėju po Majamį. Turtingiausias UFC kovotojas per istoriją. Tiesiog oho. Įžnybkite man, aš galingas. „Rolls Royce“ Majamyje“, - rašė C.McGregoras.

Beje, šį kartą nuo airio neatsiliko ir jo mama Margaret. Į prabangų automobilį atsisėdusi moteris irgi kalbėjo tik apie pinigus.

„Gera turėti daugybę pinigų. Gera būti turtingai“, - aiškino M.McGregor.

C.McGregoras šiemet buvo pripažintas daugiausiai uždirbusiu pasaulio sportininku. Per 12 mėnesių jis susižėrė 180 mln. JAV dolerių. Tiesa, tik 22 mln. iš šios sumos jis gavo už kovas, o likusius pinigus uždirbo iš įvairių savo verslų, visų pirma – viskio kompanijos, kurios akcijas pardavė „Proximo Spirits“ už maždaug 150 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (29)
Registruoti
Anoniminiai (29)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų