Panevėžio “Ekrano“ ataka | Klubo nuotr.

Panevėžio “Ekrano“ ataka | Klubo nuotr.

Vos per 12 minučių hetriku pasižymėjęs Ayinde Kehinde tapo 100-ojo „Ekrano“ įvarčio autoriumi. Gausiai į „Žemynos“ stadioną susirinkusiems žiūrovams mače su FK „Garliava“ ilgai pirmojo įvarčio laukti nereikėjo. Galva iš arti 10 min. kamuolį pasiuntęs A. Kehinde neketino sustoti.

Legionierius iš Nigerijos varžovus dar baudė 12 min. ir 22 min. Tarp jo įvarčių įsiterpė tikslus Jono Skinderio smūgis galva – ir sužaidus vos pusę kėlinio FKE varžovus iš Garliavos triuškino 4:0.

Ir tai ne blogiausia, kas galėjo nutikti svečiams per pirmą susitikimo pusvalandį: A. Kehinde bent du kartus griebėsi už galvos kamuolio nenukreipęs į vartus iš idealių situacijų. Antrame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Kotaro Amemiya ir gimtadienį sekmadienį šventęs Uchena Umeh – abejonių nepaliekanti pergalė 7:0 (4:0).

„Esu labai laimingas dėl pelnytų įvarčių, tačiau svarbiausias dalykas yra pergalė, nes futbole komanda visada yra pirmoje vietoje, o ne asmeninė statistika. Tai nėra mano pirmasis hetrikas, bet ko gero, greičiausias mano karjeroje.

Psichologiškai jaučiamės labai puikiai, kiekvienas sunkiai dirba, nes norime tapti lygos čempionais. Vyrauja puiki komandinė dvasia, jaučiame, kad titulas jau ranka pasiekiamas, tačiau darbas dar nepadarytas – reikia laimėti sekmadienį Kaune“, – po rungtynių kalbėjo Ayinde Kehinde.

Artimiausias FKE mačas – spalio 17 dieną, sekmadienį Kaune prieš „Be1 NFA“ (12 val., NFA stadionas). Tai priešpaskutinis sezono mačas, kuriame FKE gali užsitikrinti LFF II lygos nugalėtojo titulą.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų