Malikas Scottas | Scanpix nuotr.

Malikas Scottas | Scanpix nuotr.

  Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus, galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Prieš devintą raundą televizijos ekranuose rodytuose pakartojimuose buvo matyti, kaip D.Wilderis susiima už dešiniosios rankos, o kovotojo treneris Malikas Scottas vėliau po kovos patvirtino, kad jo auklėtinis kovos metu susilaužė ranką.

„Pasirodėme gydytojui, viskas yra gerai. Jis turi apgadintą lūpą, susilaužė ranką, susilaužė pirštą ar piršto sąnarį.

Pagal teisėjus, D.Wilderis po šeštojo raundo laimėjo tik vieną raundą bei negalėjo efektyviai panaudoti savo garsiosios dešiniosios rankos.

Po to, kai D.Wilderis ketvirtame raunde du kartus pasiuntė T.Fury į nokdaunus, jis atrodė gerokai labiau pavargęs už varžovą.

Jeigu D.Wilderis po kovos nenorėjo kalbėtis su T.Fury ir nerodė jokios pagarbos, tai jo treneris M.Scottas negailėjo britui gerų žodžių.

„Visada sakiau, kad T.Fury nėra tik geras, jis yra labai geras ir velniškai puikus. Po šio vakaro aš jį laikysiu puikiu kovotoju. Atiduodu daug pagarbos.. D.Wilderis buvo geras, tačiau T.Fury – puikus. Geriausias kovotojas laimėjo.

Mes beveik jį įveikėme. Tai buvo velniška patirtis.. Norėčiau, kad Deontay dabar gerai pailsėtų ir aš pasirūpinsiu, kad taip būtų“.

M.Scottas taip pat atskleidė manantis, kad D.Wilderis ir jo stilius geriau pasirodytų prieš kitą sunkiasvorių čempioną ukrainietį Oleksandrą Usyką, kuris dvylikos raundų kovoje nugalėjo Anthony Joshua.

„Manau, kad T.Fury dabar kovos prieš O.Usyką, o tai bus gerai“, – sakė M.Scottas. „Manau, kad Deontay su savo stiliumi pasirodytų geriau prieš O.Usyką, nei tai padarė A.Joshua. Dešimt kart geriau.

Bet galiu pasakyti, kad T.Fury ir O.Usyko kova būtų labai gera. Deontay yra 238 svarų bei stipriausias smūgiuotojas istorijoje, kaip manote, ką T.Fury padarytų O.Usykui? T.Fury eis tiesiai pas O.Usyką bei privers jį trauktis ir kankins“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų