D.Wilderio žmona šalia ringo nesulaikė ašarų, amerikietis nugabentas į ligoninę fotogalerija + VIDEO (1)

2021.10.10 18:06
Telli Swift, Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Telli Swift, Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Šią kovą iš arti stebėjo D.Wilderio žmona Telli Swift. Jos emocijos šalia ringo buvo labai iškalbingos – moteris sunkiai tramdė ašaras, kai jos vyras krito į nokautą.

T.Swift visą pastarąją savaitę lydėjo D.Wilderį į svarbiausius renginius prieš kovą. Boksininkas atsidėkojo žmonai už palaikymą ir ne kartą pareklamavo jos sukurtus kvepalus.

Pasibaigus kovai, T.Fury pripažino, kad norėjo užbaigti nesantaiką su D.Wilderiu, nes ketvirtosios kovos tarp jų tikrai nebus. Visgi, amerikietis atsisakė varžovui išreikšti pagarbą.

Visai kitos nuotaikos buvo T.Fury stovykloje. Jo žmona Paris triumfavo kartu su vyru: „Geriausias vyras! Myliu ir labai didžiuojuosi juo!".

Beje, D.Wilderis po alinančios kovos buvo nugabentas į ligoninę. Amerikiečio agentas Shelly Finkelis patikino, kad sportininkui buvo atlikta standartinė apžiūra ir jis greitai buvo išleistas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų