Kova dėl E.Haalando parašo kaista: norvego išpirkos sąlygos ir reikalavimai (5)

2021.10.10 12:30
Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

Didieji futbolo klubai atidžiai stebi Dortmundo „Borussia“ komandos žvaigždės Erlingo Haalando situaciją ir trokšta į savo gretas prisivilioti norvegą. 

„Borussia“ buvo pasiryžę vasarą bet kokia kaina E.Haalandą išlaikyti savo gretose. Vokietijos klubas atmetė visus gautus pasiūlymus, tačiau ši situacija pasikeitė rugsėjo 1-ąją dieną. „Marca“ praneša, jog nuo šios dienos įsigaliojo norvego kontrakte numatyta išpirkos sąlyga, kurios suma siekia 75 mln. eurų.

E.Haalandas savo demonstruojamu žaidimu stebina kiekvieną savaitę. Jo fizinė galia ir neginčijamas gebėjimas pelnyti įvarčius patraukė kiekvieno klubo dėmesį, kuris trokšta dominuoti Europoje. Pats futbolininkas iki šiol išliko tylus tokiu būdu siekdamas kiek įmanoma daugiau parodyti pagarbos „Borussia“ komandai.

Visgi 21-erių metų futbolininkas žino, jog laikas palikti Dortmundo ekipą artėja. Norvego agentas Mino Raiola jau ieško savo žaidėjui didelio kontrakto. Tuo tarpu E.Haalandas nori būti svarbia komandos dalimi, nesvarbu, kur persikels rungtyniauti. Jis nori vesti komandą į priekį, tačiau taip pat, jog pastarąjį suptų aplink geri futbolininkai.

68 įvarčius per 67 sužaistas rungtynes pelnęs E.Haalandas turi dideles ambicijas. Tuo tarpu Vokietijos klubas jau pradeda pripažinti, jog pastarojo išvykimas yra neišvengiamas.

„Bus sudėtinga išlaikyti E.Haalandą mūsų komandoje. Visgi padarysime viską, ką galime“,- pripažino Joachimas Watzke.

M.Raiola ieško E.Haalandui naujos karjeros stotelės. Visgi tai padaryti nėra lengva dėl žaidėjo keliamų reikalavimų.

„Bayern“ domisi galimybe įsigyti E.Haalandą, tačiau tai taip pat gali būti tik taktinis triukas, o ne siekis. „Chelsea“ susisiekė su M.Raiola, tačiau „Borussia“ atsisakė kalbėtis su „mėlynaisiais“, todėl pastarieji nusipirko Romelu Lukaku. „Barcelona“ šiuo metu neturi finansinių galimybių įsigyti norvego. Tuo tarpu „Manchester City“ ir Paryžiaus „Saint – Germain“ klubai atidžiai stebi situaciją.

Pranešama, jog PSG klubas taip pat buvo susisiekęs dėl galimybės įsigyti E.Haalandą. Visgi norvegas pareikalavo uždirbti maždaug 50 mln. eurų per sezoną. Tuo tarpu „Real“ šiuo metu yra labiau sutelkęs savo dėmesį į tai, kaip į savo gretas prisivilioti Kylianą Mbappe. „Karališkojo“ klubo prezidentas Florentino Perezas kiek anksčiau svajojo Madride išvysti šiuos du žaidėjus rungtyniaujančius kartu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų