T.Fury: „Tai buvo istorinė trilogija“ (9)

2021.10.10 11:50
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Trečiame raunde T.Fury atliko kombinaciją, kurią užbaigė dešinės rankos smūgiu iš apačios ir D.Wilderis krito į pirmą nokdauną. Ketvirtame raunde viskas apsivertė aukštyn kojomis: D.Wilderis dešine ranka atliko puikų smūgį ir T.Fury krito ant žemės. Po mažiau nei minutės T.Fury dar kartą buvo skaičiuojamas nokdaunas, tačiau ir šį kartą jis sugebėjo pakilti, o raundo laikas jau buvo ištiksėjęs.

Vienuoliktame raunde D.Wilderis dar atlaikė ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

Po kovos vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavo T.Fury ir jo treneris Sugarhill Stewardas. Boksininkas tvirtino, kad jo trilogija su D.Wilderiu yra baigta.

WBC jau anksčiau pranešė, kad įpareigos T.Fury ir D.Wilderio kovos nugalėtoją susikauti su Dillianu Whyte‘u. Jeigu tai įvyks, vėliau, sėkmės atveju, T.Fury greičiausiai kovotų prieš Anthony Joshua arba Oleksandrą Usyką.

„Pamatysime, kas bus“, – sakė T.Fury. „Aš ką tik užsidirbau pelnyto poilsio nuo visko. Šešis mėnesius buvau toli nuo savo šeimos, o per pastaruosius pusę metų namuose buvau tik dvi savaites. Prieš pradėdamas galvoti apie kitą kovą, aš pasidžiaugsiu šia pergale, nes šį vakarą iškovojau vieną iš didžiausių pergalių karjeroje. Pakilau nuo žemės, kad tai padaryčiau ir dabar esu „didysis šuo“ šiame divizione. Greičiausiai esu vienas sunkiausių sunkiasvorių čempionų istorijoje, svėriau 277 svarus, bet buvau pasirengęs, stiprus ir jaučiausi gerai. Pažiūrėsime, ką atneš rytojus“.

Viena aišku – ketvirtosios D.Wilderio ir T.Fury kovos nebeišvysime.

„Mano ir D.Wilderio saga jau baigta visiems laikams“, – sakė T.Fury. „Tai buvo istorinė trilogija, ji svyravo į vieną ir kitą pusę bei abu kovotojai turėjo galimybę pasinaudoti savo akimirkomis. Tiesiog parodžiau iniciatyvą, įsigilinau ir norėjau to labiau. Galiausiai, kai kalbame apie tokią kovą, labai svarbu noras, o aš nenorėjau leisti kovos baigties spręsti teisėjams. Aš tikrai ieškojau nokauto“.

Artimiausia T.Fury ateitis aiški – vakarėlis ir laikas su šeima.

„Išgersiu keletą gėrimų, atsipalaiduosiu. Aš net negalvosiu apie boksą, aš mėgausiuosi šlove“, – sakė T.Fury. „Po antrosios kovos aš tiesiog nuėjau miegoti, atsikėliau ir išskridau namo. Šį vakarą tai buvo labai pelnyta pergalė ir aš ketinu tuo pasidžiaugti“.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs vadybininkas Frankas Warrenas atskleidė, kad kita T.Fury kova greičiausiai vyktų Didžiojoje Britanijoje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų