Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, kurioje 33-ejų britas Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) ketvirtame raunde kilo po dviejų nokdaunų, tačiau pats sugebėjo du kartus pasiųsti 35-erių amerikietį Deontay Wilderį (42-2-1, 41 nokautas) į nokdaunus bei galiausiai vienuoliktame raunde jį nokautavo bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Trečiame raunde T.Fury atliko kombinaciją, kurią užbaigė dešinės rankos smūgiu iš apačios ir D.Wilderis krito į pirmą nokdauną. Ketvirtame raunde viskas apsivertė aukštyn kojomis: D.Wilderis dešine ranka atliko puikų smūgį ir T.Fury krito ant žemės. Po mažiau nei minutės T.Fury dar kartą buvo skaičiuojamas nokdaunas, tačiau ir šį kartą jis sugebėjo pakilti, o raundo laikas jau buvo ištiksėjęs.

Vienuoliktame raunde D.Wilderis dar atlaikė ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

Atsigavęs D.Wilderis nelaukė T.Fury apdovanojimo ir paliko ringą, o dar prieš tai, kuomet T.Fury buvo priėjęs prie jo, tiesiog jį atstūmė ir teigė, kad nenori rodyti jokios pagarbos.

Jeigu po antrosios kovos, kuomet T.Fury taip pat įveikė D.Wilderį, tačiau tada kovą sustabdė pastarojo treneris, įmetęs rankšluostį į ringą, amerikietis žarstė vieną pasiteisinimą po kito, tai šį kartą D.Wilderis neturėjo kuo teisintis.

„Dariau viską, ką galėjau geriausio, tačiau šiandien to neužteko“, – prieš išvykdamas į ligoninę sakė D.Wilderis. „Nežinau, kodėl tai nutiko. Žinojau, kad jis treniruotėse ruošia tam tikrus dalykus ir taip pat žinojau, kad būdamas 277 svarų jis nebus baleto šokėjas“.

T.Fury vėliau atskleidė, ką po kovos pasakė D.Wilderiui bei kokio atsako sulaukė.

„Aš tiesiog pasakiau „geras darbas“, o jis pasakė, kad „nenori rodyti jokio sportiškumo ar pagarbos“. Pasakiau, kad „jokių problemų“. Labai nustebau. Idiotas“, – sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų