Zlatanas Ibrahimovičius | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „AC Milan“ žvaigždė švedas Zlatanas Ibrahimovičius prieš keletą dienų paminėjo savo 40-metį. Šia neeiline proga švedą sveikino ne tik „AC Milan“ komandos draugai, bet ir visi personalo darbuotojai bei futbolininkai iš kitų klubų.

Pranešama, kad į Z.Ibrahimovičiaus gimtadienį atskubėjo Gianluigi Donnarumma, Paulis Pogba, Gennaro Gattuso, Antonio Cassano, Adriano Galliani, Luciano Moggi ir kiti. Z.Ibrahimovičius visiems pjaustė specialiai jubiliejaus proga iškeptą tortą ir gavo dovanų prieš 40 metų pagaminto vyno butelį.

Buvęs „Juventus“ direktorius L.Moggi pažymėjo, kad Z.Ibrahimovičiaus jubiliejaus vakarėlį suplanavo jo žmona Helena: „Tai buvo nuostabi šventė, į kurią susirinko daug sporto čempionų. Galiausiai prie mūsų prisijungė visa „AC Milan“ komanda, atvykusi tiesiai po pergalės prieš „Atalantą“. Zlataną visada laikiau vienu svarbiausių savo pirkinių, todėl buvo smagu jį vėl pamatyti. Taip pat po ilgos pertraukos sutikau Paulį Pogbą. Jis sakė, kad jam „Premier“ lygoje nelengva, bet, turint komandoje Cristiano Ronaldo, reikalai turėtų susitvarkyti. Zlatanui šį vakarėlį suorganizavo žmona. Tai turėjo būti staigmena, bet Zlatanas į viską reagavo labai ramiai ir praktiškai be emocijų. Galbūt viduje jis kažką ir jautė, bet išoriškai to tikrai neparodė. Jis vėl elgėsi kaip tas senas geras Zlatanas“.

Z.Ibrahimovičius taip pat pratęsė tradiciją ir pasidovanojo dar vieną prabangų automobilį. Pernai 39-ojo gimtadienio proga jis nusipirko „Porsche 911 Targa 41 Heritage“, o 40-ojo gimtadienio proga įsigijo „Ferrari SF90 Stradale“, kurio kaina prasideda nuo 430 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų