Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

M.Stankevičius po pergalės prieš Maltą: „Mokomės įeiti į naują braižą“

2021.10.08 23:55
Marius Stankevičius | lff.lt nuotr.

Marius Stankevičius | lff.lt nuotr.

 Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė iškovojo pirmą pergalę Europos čempionato atrankoje – lietuviai Alytuje 2:1 palaužė Maltos bendraamžius.

Ilgą laiką lietuviai diktavo savo sąlygas aikštėje, tačiau paskutinėmis sekundėmis praleido įvartį ir suteikė varžovams viltį. Visgi atsilaikyti pavyko ir į sąskaitą buvo įsidėti pirmi trys taškai.

„Pergalę leido pasiekti neblogas žaidimas, šiandien matėme, kad Lietuva bando žaisti futbolą, mokomės įeiti į naują braižą, tai, ką propaguojame. Norėtume tai matyti su visomis komandomis, bet žinome savo ribas, nuveikėme gerą darbą“, – sakė rinktinės treneris Marius Stankevičius.

 

Jis taip pat teigė, kad mačo pabaigoje praleistas įvartis vaikinams gali tapti pamoka neatsipalaiduoti iki paskutinio dvikovos švilpuko.

„Tai yra pamoka, kur turėtume mokytis, parodyti, kad rungtynės nesibaigia 80 minutę ar vėliau. Čia ne priešininkų gerumas, bet mūsų aplaidumas, nuovargis ir atsipalaidavimas, pradėjome neprilaikyti kamuolio, tai išmušė visą komandą, davėme galimybę priešininkams.

Reikia žaisti iki galo, laikyti kamuolį ir išlaikyti eigą, kad būtų stabilumas iki pat pabaigos“, – sakė strategas.

Rinktinė varžovus šiandien ne sykį pasitiko aukštu spaudimu, tačiau, kaip pabrėžė M. Stankevičius, tą jie bando daryti prieš visus varžovus, ne tik sąlyginai silpnesnius.

„Prieš ispanus irgi žaidėme aukštai, bandome daryti savo žaidimą, presingą, norime kuo daugiau atkovoti kamuolių aukštai, taip pat pasistengti išeikvoti kuo mažiau energijos. Turime išmokti žaisti su kamuoliu, tai yra pagrindas, kai išmoksime tai daryti, rezultatai bus ne tik lentelėje, bet ir žaidime“, – teigė treneris.

 

Tuo tarpu pirmo įvarčio autorius Titas Milašius sakė, kad pergalę pasiekti padėjo trenerių plano išpildymas.

„Man atrodo, kad išpildėme trenerių duotus planus, tikėjome savimi ir dėl to laimėjome. Gale vadeles paleidome, bet visą laiką tikėjome ir laimėjome.

Vyrai per greit patikėjo, kad jau laimėjome, taip gavosi, kad Malta pradėjo imti rungtynes“, – sakė futbolininkas.

Jis taip pat tikino, kad šiandienos žaidimas yra panašus į tą, kurį rinktinė tikisi propaguoti ir ateityje.

„Šiandien parodėme, kaip mes norime žaisti, bet visada rotuojasi žaidėjai, keičiasi, kai yra naujas žaidėjas, jam reikia laiko priprasti prie mūsų žaidimo, bet šiandien parodėme, ką galime, ir tuo pačiu keliu eisime toliau“, – sakė žaidėjas.

Kitas rungtynes U21 rinktinė žais antradienį – Alytuje 18.30 val. lietuviai priims Rusijos ekipą. Patekimas į šias rungtynes – nemokamas, jums tereikia atsiimti savo nemokamus kvietimus.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų