Iranietį sutriuškinęs K.Šleiva iškovojo pasaulio imtynių čempionato bronzą! VIDEO (3)

2021.10.08 19:59
Kristupas Šleiva | Organizatorių nuotr.

Kristupas Šleiva | Organizatorių nuotr.

 Osle (Norvegija) vykstančiame pasaulio imtynių čempionate penktadienį pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo Kristupas Šleiva.

Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 72 kg lietuvis pateko į mažąjį finalą ir jame dėl bronzos susikovė su iraniečiu Mohammadu Mokhtari. Kova baigėsi anksčiau laiko. Lietuvis sutriuškino iranietį net 10:1 ir šventė įspūdingą pergalę!

Kova truko tik apie pusantros minutės. K.Šleiva anksti išsiveržė į priekį 2:1, bet teisėjai po pasitarimo lietuviui skyrė dar 2 papildomus taškus. Tada lietuvis parvertė iranietį ir atitrūko 8:1, o po kelių akimirkų atliko dar vieną rezultatyvų veiksmą ir baigė kovą anksčiau laiko, susikrovęs triuškinantį pranašumą.

Lemiamos kovos akimirkos:

Pilnas kovos įrašas:

K.Šleiva čempionatą pradėjo pergalėmis 11:1 prieš kazachą Kaharmaną Kissymetovą ir 8:0 – prieš bulgarą Deyvidą Dimitrovą. Ketvirtfinalyje lietuvis 0:5 pralaimėjo armėnui Malchasui Amojanui, o paguodos imtyje 2:1 palaužė norvego Haavardo Joergenseno pasipriešinimą.

K.Šleiva 2020 m. Europos imtynių čempionate laimėjo bronzą svorio kategorijoje iki 67 kg.

Per nepriklausomos Lietuvos istoriją šalies imtynininkai iki K.Šleivos pasirodymo buvo laimėję 3 pasaulio čempionato medalius: 1 sidabro ir 2 bronzos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų