D.Wilderis yra įsitikinęs, kad revanšinėje kovoje T.Fury sukčiavo: „Iki grabo lentos tikėsiu tuo, kuo tikiu“ (8)

2021.10.08 12:19
Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, užbaigsianti 33-ejų brito Tysono Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir 35-erių amerikiečio Deontay Wilderio (42-1-1, 41 nokautas) trilogiją. Ant kortos vėl bus pastatytas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržas, kurį gins T.Fury.

Pirmą kartą sunkiasvoriai susikovė dar 2018 m. gruodį. Tada T.Fury du kartus krito į nokdauną, bet kituose raunduose technišku boksu rinkosi taškus ir galiausiai pasiekė lygiąsias (113:113, 111:115, 114:112). Antroje kovoje 2020 m. vasarį T.Fury įrodė, kad gali ne tik „baksnoti“ varžovą – 7-ajame raunde jis techniniu nokautu nugalėjo D.Wilderį.

Po antrosios kovos D.Wilderis ne tik kaltino jo kojas nuvarginusį sunkų kostiumą, dėvėtą einant į ringą, tačiau ir apkaltino T.Fury sukčiavimu bei teigė, kad jo pirštinės buvo „sunkios“. Prieš trečiąją dvikovą paklausus D.Wilderio, ar šis gailisi taip sakęs, pastarasis neatsižadėjo savo nuomonės.

„Nesigailiu ir iki grabo lentos tikėsiuosi tuo, kuo tikiu“, – sakė D.Wilderis. „Žinau faktus, turiu patvirtinimą ir man aišku daug dalykų. Vienas dalykas apie tai: vyrai ir moterys meluoja, tačiau akys niekada. Žmonės gali tikėti tuo, kuo nori, mes visi esame žmonės, tačiau akys nemeluoja ir tai tik padaro mane geresniu žmogumi bei kovotoju. Tai mane paverčia ir alkanesniu nei buvau prieš tai“.

Pats T.Fury į tokius kaltinimus žiūrėjo su šypsena.

„Man nerūpi, nes, akivaizdu, tai atėjo iš nesveiko žmogaus“, – sakė T.Fury. „Jis viskuo kaltino mane, savo komandą, trenerį, kostiumą, traumas, nors viską prižiūrėjo Nevados Atletikos komisiją ir teisėjai. Galbūt, jeigu jis būtų sugalvojęs vieną pasiteisinimą, tuo būtų galima patikėti, bet ne 15. Nagi... Jis gali tikėti tuo, kuo nori, tačiau man tai sako, kad jis yra psichologiškai silpnas ir aš jį nokautuosiu ateinančioje kovoje. Aš jį įveikiau pirmoje kovoje, nors buvau tris metus nekovojęs. Visiškai jį sutriuškinau revanšinėje kovoje. Trečioje dvikovoje padarysiu tą patį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų