Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

M.Stankevičius: „Stengiamės dirbti, kad rezultatas ateitų kuo greičiau“ (1)

2021.10.07 22:59
Marius Stankevičius | lff.lt nuotr.

Marius Stankevičius | lff.lt nuotr.

 Lietuvos vaikinų (iki 21 metų) rinktinės laukia dar dvi akistatos atrankoje į 2023-ųjų Europos čempionatą – lietuviai Alytuje susitiks su Maltos ir Rusijos komandomis

Akistata su Malta vyks jau rytoj 18.30 val. Alytaus stadione, tuo tarpu rungtynės su rusais bus žaidžiamos antradienį 18.30 val., taip pat Alytaus stadione.

Patekimas į abejas rungtynes – nemokamas, atsiimti savo kvietimus galite paspaudę čia.

Nors lietuviai atranką pradėjo dviem pralaimėjimais, rinktinės treneris Marius Stankevičius tikino, kad abiejose akistatose buvo galima rasti ir pozityvių dalykų.

„Mokymasis visada turi savo rezultatą, jis gal ne visada atsispindi lentelėje. Jei mes einame kažkokia linkme, reikia gauti ne tik pozityvų galutinį rezultatą, bet pasisemti pozityvo turime tikrai nemažai. Dirbant visiems kartu, galėčiau pasakyti, yra daug pozityvių dalykų iš taktinės pusės, iš darbo eigos, pagarbos ugdymo, galiu tik pasidžiaugti ir, pagal mane, šis jaunimas eina teisinga linkme.

Žinoma, visi laukia rezultato, bet mes stengiamės dirbti, kad jis ateitų kuo greičiau“, – sakė rinktinės treneris.

 

Kalbėdamas apie būsimus varžovus, strategas išskyrė Maltos ekipos nestabilumą bei Rusijos rinktinės stiprybę.

„Malta – visų pirma, labai neįprasta komanda tuo, kad jie sugeba aplošti Šiaurės Airiją 4:1, bet po to pralošti rusams 0:6, labai nestabili komanda, kuri gali iššauti, bet gali ir nieko neparodyti. Rusija yra grandas, moka žaisti. Prieš Maltą norime žaisti pozityvų futbolą, kur norėsime ne tik daug gintis, bet ir pulti.

Rusai žaidė prieš ispanus, pralošė keturiais įvarčiais, tai irgi daug ką pasako. Dvi labai skirtingos komandos, kurias reikės priimti su pagarba, nes abi tikrai moka žaisti, tačiau neatimant to, kas mes esame. Neturime sustoti, jei kažkas nevyksta iškart, reikia atrasti tęstinumą. Visos rinktinės turime eiti į vieną tikslą, kad ateityje būtų rezultatas. Tikiuosi, kad tas rezultatas ateis jau rytoj, visi to norime, bet turime tikėti procesu“, – teigė treneris.

Šį kartą prie rinktinės prisijungė ir Karolis Uzėla, kuris praėjusį rinktinių langą praleido su vyrų rinktine.

„Jausmas labai geras, daug senų draugų, su kuriais ilgai nesimačiau. Viskas puiku, džiaugiuosi sugrįžęs ir ruošiamės rungtynėms“, – sakė futbolininkas.

Jis taip pat teigė pozityviai įvertinęs savo patirtį plušant su vyrų rinktine.

„Iš arti pamačiau Europos čempionus, aukščiausio lygio komandas. Patirtis bus labai svarbi, tuo pačiu ateina ir pasitikėjimas, kai jau būni iš arti pamatęs tą aukščiausią lygį, o tai yra labai svarbu kiekvienam žaidėjui“, – akcentavo saugas.

Nors su jaunimo rinktine šiame cikle K. Uzėla dar nestartavo, tačiau teigė matęs abiejų pirmų dvikovų dalis ir teigė, jog buvo galima išvysti gerų dalykų.

„Pirmų rungtynių stebėti neteko, bet tas pusvalandis kurį mačiau su ispanais paliko dvejopą įspūdį, galvojau, kad ispanai spaus labiau, bet tai yra mūsų žaidėjų nuopelnas, kurie puikiai gynėsi.

Tikrai paliko neblogą įspūdį, su slovakais gal buvo galima išspausti daugiau, tačiau kai kuriems žaidėjams tai buvo pirmos rungtynės už U21 rinktinę, dabar bus daugiau patirties ir tikiu, kad bus geresni rezultatai“, – teigė žaidėjas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA