J.Ryvkinas atleistas – salės futbolo rinktinė turės naują trenerį (2)

2021.10.07 18:11
Jevgenijus Ryvkinas | lff.lt nuotr.

Jevgenijus Ryvkinas | lff.lt nuotr.

LFF vykdomojo komiteto posėdžio metu Lietuvos salės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Ryvkinas pristatė savo nuveiktus darbus, o federacija nusprendė su treneriu sutarties nepratęsti. Tai reiškia, kad nuo 2017 metų su Lietuvos rinktine dirbęs specialistas iš Ukrainos savo darbą mūsų šalyje baigė.

„Buvo įdomus etapas su šiuo treneriu. Tačiau baigėsi jo kontraktas ir nutarėme suktis skirtingais keliais. Tuo pačiu, pradedame naujo trenerio paieškas. Norime naująjį trenerį turėti tokį, kuris galėtų dengti ir techninio direktoriaus pareigas. Tikimės, kad jo asistentais būtų jauni lietuviai, kurie tuo pačiu treniruotų jaunimo rinktines. Neskubėsime, tačiau manau, kad didelių problemų neturėsime tam, kad rastumėm naują trenerį.

Prieš priimant sprendimą, kalbėjomės su pagrindinių salės futbolo klubų atstovais, buvo tartasi su bendruomene. Po tų pokalbių futbolo federacija ir inicijavo, kad sutartis nebūtų pratęsta“, - spaudos konferencijoje kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Naujasis rinktinės strategas taip pat bus užsienietis.

J.Ryvkinas su Lietuvos rinktine pasibaigusiame pasaulio futsal čempionate per trejas rungtynes neiškovojo nei vieno taško, o galutinėje rikiuotėje tarp 24 komandų liko dvidešimtas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų