George‘as Petersonas | Instagram.com nuotr

George‘as Petersonas | Instagram.com nuotr

 Kultūrizmo pasaulį sukrėtė netektis – netikėtai mirė 37-erių atletas George‘as Petersonas, kuris buvo beveik baigęs pasiruošimą prestižinėms „Olympia“ varžyboms.

G.Petersonas jau buvo atvykęs į Orlandą, kur šiandien (spalio 7 d.) startuos minėtos varžybos. Amerikietis „instagram“ tinkle dažnai dalinosi istorijomis apie tai, kaip jam sekasi ruoštis svarbiam startui ir neužsiminė apie kokias nors sveikatos problemas. Teigiama, kad spalio 6 d. G.Petersonas turėjo pasirodyti „Olympia“ teisėjams pirminiam įvertinimui ir grįžti į savo kambarį. Vidurdienį su G.Petersonu bandė susisiekti jo treneris Justinas Milleris, tačiau auklėtinis jam vis neatsakė. Sunerimęs J.Milleris kreipėsi į apsaugos darbuotoją. Jis padėjo patekti į G.Petersono kambarį, kur sportininkas rastas be gyvybės ženklų.

„Aš šokiruotas, išsigandęs, nuliūdęs ir visiškai sugniuždytas. Rašant šią žinutę, mano rankos dreba. Jaučiuosi taip, tarsi išgyvenčiau košmarą, bet žinau, kad visa tai tikra. Su Ricky ką tik sutvarkėme George‘o kambarį ir jo daiktus perdavėme mamai ir seseriai. Mes negalime patikėti tuo, kas nutiko. Vis dar nepradėjau verkti, nes esu visiškame šoke.

Pasakysiu, ką mes žinome. George‘as buvo nuostabios formos ir jautėsi puikiai. Jis buvo užsivedęs ir vakar savo kalba įkvėpė visus kitus treniruočių salėje buvusius žmones. George‘as tiek fiziškai, tiek psichologiškai buvo geriausios formos, kokį tik aš esu jį matęs. Vidurdienį bandžiau susisiekti su George‘u, bet man pavyko. Beldžiau į duris, bet niekas neatsakė. Pasikvietėme apsaugos darbuotoją, kad padėtų mums patekti į kambarį. George‘ą radome gulintį galva žemyn ir beveik visiškai atšalusį. Bandėme jam padėti, kol atvyko greitoji pagalba, tačiau ir jie negalėjo jo išgelbėti. Panašu, kad nuo jo mirties jau buvo praėjusios kelios valandos. Aš vis raginau medikus nenustoti jo gelbėti, bet jie bandė mane nuraminti ir aiškinti, kad jis jau seniai mirė.

Nežinau, ką dabar daryti ir sakyti. George‘as buvo geriausias mano draugas. Negaliu patikėti, kad jo nebėra. Mes vis dar nežinome, kas jam nutiko. Širdies smūgis? Insultas? Nežinosime to, kol nebus atlikta autopsija. Jis prieš varžybas atrodė sveikas ir jautėsi gerai. Prašau gerbti jo atminimą ir nustoti rašinėti negražius komentarus. Prašau, pasimelskite už jį ir jo artimuosius. George‘ai, myliu tave. Nepamiršiu tavęs savo širdyje tol, kol gyvensiu šioje žemėje“, - rašė J.Milleris.

G.Petersonas IFBB profesionalo „kortą“ laimėjo 2016 m., o 2017 m. jau triumfavo pirmose profesionalų varžybose Tampoje (JAV). „Classic Physique Olympia“ varžybose jis keletą kartų buvo trečias, o 2019 m. laimėjo Arnoldo Švarcnegerio vardo varžybas. Vėliau jis nusprendė pereiti į sunkesnę – 212 svarų (96,6 kg) – kategoriją, nes nebenorėjo mesti tiek daug svorio. Ten G.Petersonas irgi laimėjo varžybas Tampoje, o „Olympia“ varžybose buvo trečias. G.Petersonas praleido beveik visą 2021 m. sezoną ir dėmesį sutelkė tik į „Olympia“ varžybas...

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų