T.Fury ir D.Wilderis susitiko spaudos konferencijoje: britas kalbėjo apie psichologiškai silpną varžovą , amerikietis paruošęs kitą savo versiją VIDEO (6)

2021.10.07 10:13
Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, užbaigsianti 33-ejų brito Tysono Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir 35-erių amerikiečio Deontay Wilderio (42-1-1, 41 nokautas) trilogiją. Ant kortos vėl bus pastatytas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržas, kurį gins T.Fury.

Trečiadienį įvyko paskutinė spaudos konferencija prieš kovą, kurioje T.Fury ir D.Wilderis susitiko pirmą kartą nuo birželio mėnesio.

Šioje akistatoje netrūko įžeidinėjimų, tačiau abu kovotojai pažadėjo užbaigti savo nesantaiką šeštadienį ringe. Visgi įprasta akistata taip ir neįvyko – abu kovotojai nepanoro stoti vienas priešais kitą.

„Aš tiesiog treniruojuosi ir tai darau kiekvieną dieną. Viskas, ką galime padaryti, tai gyventi šia diena. Kiekviena mūsų diena, kai mes pabundame, yra palaiminta.

Visos šios kovos man yra visiškai vienodos. Kažkas bando nuplėšti man galvą. Nesvarbu, kas tai bus, jie man nėra svarbūs. Tai yra T.Fury šou ir tai tęsiasi 13 metų.

D.Wilderis yra silpnas psichologiškai ir aš jį nokautuosiu. Aš jį įveikiau revanšinėje kovoje, o trečioje dvikovoje matau daug tokių pačių dalykų.

Aš esu paskutinis nepralaimėjęs tarp trijų pagrindinių kovotojų – manęs, Deontay ir Anthony Joshua. Aš esu dukart sunkiasvorių pasaulio čempionas ir niekada nepralaimėjau. Tokia ta istorija.

Aš ir treneris Sugarhillas Stewartas sugrįžome į tokius laikus kaip 2010 m. Detroitas. Mus sieja puikus ryšys, o jeigu norite turėti sėkmingu santykius, turite turėti gerą komunikaciją. Mes tai turime. Man nėra lengva išsirinkti trenerį, nes kalbu atvirai ir darau keistus dalykus. Turiu surasti tokį pat žmogų, o Sugarhillas yra būtent toks.

Jis sako, kokius blogus dalykus man nori padaryti ir taip išlieja pykti ir agresiją. Tie, kurie laiko karštas agresijos anglis yra tie, kurie sudega.

Deontay žino, kad pralaimėjo du kartus ir kad pralaimės trečią. Jis neigia, kad buvo nokautuotas. Aš jį nokautavau, o dabar pasiųsiu jį į pensiją“, – kalbėjo T.Fury.

D.Wilderis daugiausiai kalbėjo apie naują savo versiją.

„Aš neturiu ko įrodinėti. Esu puikioje vietoje ir puikios nuotaikos. Aplink mane yra daug puikių žmonių, o ši kova yra apie atpirkimą, kerštą ir atpildą.

Mes dirbome nuo pirmosios dienos po paskutinės dienos. Nebuvome sustoję. Kovos nukėlimas mums buvo naudingas. Šioje stovykloje aš turėjau visus savo brolius šalia, kurie buvo nuo pat pradžių.

Daugelis žmonių manė, kad aš buvau pasiekęs dugną, tačiau žmonėms, esantiems aplink mane, nebūtų teisinga taip jaustis. Mano atsidavimas buvo sutelktas kiekvieną dieną.

Per daug treniruočių yra tikras dalykas, todėl mes darėme nedideles pertraukas tam tikru metu, kad vėl sugrįžtume. Viskas buvo gerai ir puikiai suplanuota.

Šeštadienio vakaras bus kitoks. Mes retai turime tokias trilogijas ir aš tikiu, kad tai įeis į istoriją.

Tam tikri dalykai antroje kovoje tik pagerino mane kaip kovotoją ir kaip žmogų. Aš tapau alkanesnis nei anksčiau. Man reikėjo visko, kas įvyko toje kovoje. Tai tikrai buvo paslėpta palaima.

Neturiu ko prarasti ir galiu viską laimėti. Tavo legenda miršta tik tada, kai miršta noras sportuoti. Šiuo metu mes esame gyvu.

Mano energija yra panaši į mano protą ir tai yra labai žiauru. Skyriau savo laiką, kūną ir komandą tam, kad pakeisčiau save. Esu pasiruošęs iš naujo pristatyti save pasauliui.

Pasiruoškite karui. Šeštadienio vakarą tai bus nuostabi kova. Vilkiu raudoną aprangą, nes noriu, kad ji būtų nulieta krauju. Nekantriai to laukiu“, – sakė D.Wilderis.

Spaudos konferencijoje dalyvavo ir abiejų kovotojų treneriai – Sugarhillas Stewardas ir Malikas Scottas.

„Treniruotės T.Fury buvo skirtos tam, kad jis taptų geresniu. Kai jį pradėjau treniruoti, jis jau buvo išskirtinis boksininkas. Mes patobulinome tam tikrus įgūdžius ir supratome kai kuriuos dalykus, kurių jis nematė. Svarbiausia yra būti pasiruošusiam. Kai jis toks yra, jis būna nesustabdomas.

T.Fury labai gerai supranta Deontay sugebėjimus. Mes tiesiog esame susikoncentravę į aštrumą ir susitelkimą. Bokse visada yra ko išmokti, o Tysonas dą daro ir kartu linksminasi.

Smagu čia būti, tikiu tuo, ką nudirbo D.Wilderio stovykla. Žiūrėjau klipus, tai mane toliau motyvavo dirbti su T.Fury. Mes tikimės ne mažiau nokauto“, – kalbėjo S.Stewardas.

„Aš esu šio žaidimo studentas. Mano nuomone, Deontay valdė sunkiasvorių divizioną naudodamas vos vieną ar du ginklus. Būdamas su juo treniruotėse visada sakydavau, kad daugelis jo įgūdžių nėra panaudojami. Jis visada nokautuodavo varžovus vienu ginklu.

Pažiūrėjau į D.Wilderio įrankių dėžę ir ištraukiau viską, ką jis turi. Aš jo nieko naujo neišmokiau, Deontay tai viską galėjo padaryti. Aš tiesiog ištraukiau iš jo kai kuriuos dalykus.

Kalbant apie Deontay pagrindus, jis juos turi gerus, tiesiog jų nenaudojo. Man reikėjo priminti jam dalykus, kurių jis neišnaudojo“, – kalbėjo M.Scottas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA