„Rytas“
III kėlinys, 9 min.
51
:
58
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“

T.Fury ir D.Wilderis atvyko į Las Vegasą ir pasidalino mintimis apie laukiančią kovą fotogalerija + VIDEO (6)

2021.10.06 10:35
Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, užbaigsianti 33-ejų brito Tysono Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir 35-erių amerikiečio Deontay Wilderio (42-1-1, 41 nokautas) trilogiją. Ant kortos vėl bus pastatytas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržas, kurį gins T.Fury.

Trečiadienį kovotojai atvyko į Las Vegasą, kuriame dar turės praeiti visas privalomąsias procedūras – spaudos konferenciją, akistatą, svėrimus.

D.Wilderis atrodė puikios formos ir buvo labai motyvuotas pasiekti revanšą, tuo tarpu T.Fury neatrodo, kad svertų daugiau nei 270 svarų, kurių jis tikėjosi prieš šią kovą, tačiau šį kartą pažymėjo, kad jam nesvarbu, koks bus svoris.

T.Fury sako supratęs, kad bet koks sunkiasvoris gali pasiekti nokautą, jeigu tik atliks tobulą smūgį. Jis taip pat teigė, kad po to, kai jis nugalės D.Wilderį, pastarasis greičiausiai baigs karjerą.

„D.Wilderis yra stipriausias smūgiuotojas mūsų sporto istorijoje, tačiau aš turiu didžiausius bokso istorijoje kiaušinius ir tai įrodžiau jau daug kartų“, – atvykęs į Las Vegasą sakė T.Fury. „Bus įdomu. D.Wilderis yra dinamito smūgiuotojas. Aš esu formoje, dariau tai, ką turėjau daryti. Esu vienintelis likęs nenugalėtas pasaulio čempionas. Tai beprotiška.

D.Wilderis vis dar galvoja apie tai, kas nutiko 2018 m. Kaip aš atsikėliau po to, kai buvau nokautuotas? Tu nokautavai vyruką savo geriausiais smūgiais, o jis atsistojo ir ėjo į tave.

Nesu čia tam, kad išpeikčiau D.Wilderį. Jis yra toks, koks yra. Jeigu atvirai, manau, kad jis yra pilnas šūdo. Niekas ir niekada nepakeis mano nuomonės. Kai pirmą kartą ruošėmės kovai, maniau, kad jis yra padorus šeimos žmogus. Bet dabar aš žinau, kad jis yra tikra šiukšlė ir aš jį nokautuosiu.

Negaliu sulaukti, kai žengsiu su juo į ringą. Pradėsiu lėtai, o vėliau jį nubausiu ir priversiu jį pasakyti „No mas“.

Ankstesnėje jų kovoje 2020 m. D.Wilderis turėjo sužeistą dešinį bicepsą, kuris atėmė jo įprastą jėgą. Visgi nuo tada jam buvo atlikta operacija, o šiuo metu dešinioji ranka yra 100 procentų sveika, todėl T.Fury susidurs su kitokiu D.Wilderiu nei tuo, kuris jį mušė pernai.

„Aš jaučiu, kad jis bus geresnis, nes aš esu čia kovai ir noriu iššūkio. Neatvykau iki pat JAV ir esu 13 metų neįveiktas ne tam, kad negaučiau iššūkio. Kuo didesnis iššūkis, tuo geriau kovoju. Tikiuosi, kad jis yra 50 ar 60 proc. geresnis nei pernai ar užpernai.

Man nereikia tapti geresniu, nes nebuvau sulūžęs ir nereikėjo to pataisyti. Visgi manau, kad patobulėjau maždaug 30 ar 40 procentų nuo to, koks buvau anksčiau. Jeigu jis nepatobulėjo, jis tikrai bus įveiktas.

Lygiai taip pat kaip A.Joshua – jeigu jis pralaimėtų O.Usykui dar kartą, jo karjera būtų baigta. Deontay taip pat – jam privaloma laimėti, tačiau jeigu to nepadarys, jis baigs karjerą“.

Kalbėdamas apie savo svorį, T.Fury prisiminė vieną dokumentinį filmą.

„Nesvarbu, kokio svorio yra sunkiasvoris. Nesvarbu, ar jis ateina 210 svarų, ar 310 svarų. Tai nėra svarbu. Neseniai žiūrėjau dokumentinį filmą apie Sonny Listoną. Ten sakoma, kad jis buvo pirmasis tikrai didelis vyrukas. Jis svėrė 215 svarų ir 185 cm ūgio, bet jo nokautuoti niekas negalėjo.

Mažas vyrukas gali nokautuoti didelį. Mes matėme Deivido ir Galjoto kovas visus tuos metus“.

Antroje kovoje prieš 20 mėnesių T.Fury svėrė 273 svarus bei puikiai išnaudojo 40 svarų pranašumą prieš D.Wilderį. Nors britas anksčiau akcentavo norą pasiekti 270 svarų svorį, tačiau sprendžiant iš šios dienos kalbų, greičiausiai jam padaryti to nepavyko.

Tuo tarpu D.Wilderis teigė gerokai atjaunėjęs ir žadėjo iškovoti pergalę nokautu.

„Šeštadienio vakaras bus ypatingas, jis bus malonus sirgaliams, nes jis visada toks, kai „Bronze Bomber“ žengia į ringą. Praėjo daug laiko, todėl negaliu to sulaukti.

Matau, kaip jį sumušu ir nokautuoju. Buvo daug dalykų, kuriuos vizualizavau pirmoje ir antroje kovose, bet nevykdžiau kovos plano. Šį kartą jausmas visai kitas. Tikiuosi surengti puikų pasirodymą“, – sakė D.Wilderis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų