Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

 „Barcelona“ ir toliau išgyvena gilią finansinę krizę, kuri, panašu, artimiausiu metu nesibaigs. Ekipai pavyko susiderėti su nemaža dalimi žaidėjų, kad šie sumažintų gaunamas algas, tačiau „Barcelona“ vis dar yra skolinga kitiems klubams didele sumas už žaidėjų perėjimus.

Futbolo pasaulyje yra visiškai normalu, kad žaidėjo įsigijimui skirta suma yra padalijama į keletą dalių ir išmokama per keletą metų. Problema ta, kad „Barcelona“ jau ir taip vos suduria galą su galu, o artimiausiu metu ji dar privalės sumokėti dideles sumas kitoms ekipoms.

„2Playbook“ teigimu, ekipa vis dar yra skolinga 115 mln. eurų už žaidėjų perėjimus. Daugiausiai – 39 mln. eurų – jie turės pervesti Turino „Juventus“ už Miralemą Pjaničių. Amsterdamo „Ajax“ klubui dar nesumokėti 32 mln. eurų už Frenkie De Jongą, 16 mln. eurų tam pačiam „Ajax“ bus pervesta už Sergino Destą ir netgi „Liverpool“ klubas dar pasipelnys už Philippe Coutinho pardavimą. „Barcelona“ už jį skolinga 13 mln. eurų.

Praėjusiame sezone „Barcelona“ patyrė 481 mln. eurų nuostolių. Prieš covid-19 pandemiją klubo biudžetas viršydavo milijardą, o dabar yra sumenkęs iki 765 mln. eurų. Skaičiuojama, kad ekipai pavyko sumažinti išlaidas algoms 24 proc., tačiau finansinė padėtis išlieka įtempta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų