T.Fury „pripažino“ sukčiavęs kovoje su D.Wilderiu ir pasiūlė pagalbą A.Joshua VIDEO (5)

2021.10.05 15:27
Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks viena laukiamiausių 2021 m. bokso kovų, užbaigsianti 33-ejų brito Tysono Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir 35-erių amerikiečio Deontay Wilderio (42-1-1, 41 nokautas) trilogiją. Ant kortos vėl bus pastatytas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržas, kurį gins T.Fury.

D.Wilderis po antrosios kovos turėjo labai daug pasiteisinimų. Amerikietis skundėsi trenerių darbu ir buvo nepatenkintas tuo, kad jie įmetė į ringą rankšluostį, taip nutraukdami kovą. D.Wilderis taip pat skundėsi paties pasirinktu kostiumu išėjimui į ringą, kuris neva buvo toks sunkus, kad jį nuvargino dar prieš kovą. Taip pat D.Wilderis įtarė, kad T.Fury į savo pirštines buvo kažko prisikišęs ir taip sukčiavo.

T.Fury, kalbėdamas su Arieliu Helwani, į visus D.Wilderio kaltinimus atsakė ironiškai.

„Žinok, aš planuoju sukčiauti ir trečioje kovoje, nes žadu „sumalti“ Wilderio veidą. Pagal jį tai yra sukčiavimas. Wilderiui atrodo, kad pralaimėti jis gali tik tada, kai varžovas sukčiauja. Mano pirštinės antroje kovoje buvo prikimštos pasagų ir dinamito. Trečiajai kovai žadu prikimšti į pirštines daugiau metalo“, - pasakojo T.Fury.

Britas tikėjosi, kad, pergalės prieš D.Wilderį atveju, galės kovoti dėl trūkstamų pasaulio čempiono diržų su Anthony Joshua, tačiau pastarasis nusileido ukrainiečiui Oleksandrui Usykui ir planai sugriuvo.

„Buvo apmaudu matyti Joshua pralaimintį, bet reikia pasveikinti Usyką su pergale. Jis tapo vos trečiu žmogumi, kuris iš pirmojo sunkaus svorio kategorijos perėjo į sunkiasvorius ir iškovojo pasaulio čempiono diržą. Joshua tikriausiai jau galvojo apie kovą su manimi ir pamiršo tinkamai pasiruošti Usykui. Aš Joshua klaidų nekartosiu. Net jei jis būtų laimėjęs, aš vis tiek būčiau maksimaliai susikoncentravęs tik į būsimą kovą. Žinau, kad net jei prieš mane ringe kas nors pastatytų valkatą, tai ir jis atiduotų visas jėgas, nes kova prieš mane kiekvienam varžovui yra galimybė pakeisti savo gyvenimą. Wilderis trečioje kovoje sieks daug ką įrodyti ir jis man bus pavojingas tol, kol kova tęsis“, - pridėjo T.Fury.

Britas taip pat pridėjo, kad siūlo savo paslaugas A.Joshua ir norėtų padėti jam pasiruošti revanšinei kovai su O.Usyku.

„Manau, kad jei aš treniruočiau Joshua revanšinei kovai, tuomet jis tikrai nugalėtų. Aš jam pasiūliau savo paslaugas. Išmokyčiau jį kovoti kaip tikrą vyrą. O jei man teks susikauti su Usyku, tai jis taps dar viena mano auka. Jis taptų tik dar vienu skaičiumi mano, kaip nenugalėto pasaulio čempiono, karjeros įraše“, - rėžė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų