Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Buvęs UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas praėjusią savaitę rengė turą po Didžiąją Britaniją bei pasirodė ne tik Birmingeme vykusiame Arnoldo Švarcnegerio sporto festivalyje.

Iš ten Ch.Nurmagomedovas nuvyko į „Old Trafford“ ir stebėjo „Manchester United“ rungtynes, kuriose jie 1 – 1 sužaidė lygiosiomis prieš „Everton“.

Vėliau kovotojas nuvyko į mažą miestelį Harrogatą, kur dalyvavo „Spread Kindness Togethero“ fondo renginyje.

Jo pabaigoje į sceną įsibrovė gerbėjas su telefonu rankoje ir greičiausiai norėjo nusifotografuoti, tačiau netrukus suskubo apsauga, o sirgalius taip pat sulaukė ir neigiamos Ch.Nurmagomedovo reakcijos: „Nedaryk to“.

Kuomet įsibrovęs sirgalius buvo nuramintas ir išvestas, Ch.Nurmagomedovas kreipėsi į kitus renginyje buvusius žmones.

„Leiskite man pasisakyti. Atvykau čia iš kitos pasaulio pusės, kad pamatyčiau jus ir aš nusipelniau pagarbos. Noriu tik pasakyti, kad visame pasaulyje jaučiu didelį žmonių palaikymą, kurie turi tokį patį požiūrį kaip ir aš bei tikiu, kad čia esantys žmonės turi tokias pačias pažiūras. Prašau rūpintis savo vaikais. Tai yra mūsų ateitis ir tai yra svarbiausia“, – sakė Ch.Nurmagomedovas.

Ch.Nurmagomedovas šioje kelionėje įsiamžino su tokiomis futbolo žvaigždėmis kaip Paulas Pogba ar Seras Alexas Fergusonas.

Dagestanietis taip pat stebėjo ir „Liverpool“ rungtynes su „Manchester City“ ekipa, kurios pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų