A.Zverevui gresia nemalonumai: ATP pradėjo tyrimą dėl galimo vokiečio smurto prieš buvusią merginą (1)

2021.10.04 22:03
Alexanderis Zverevas ir Olga Šarypova | Scanpix nuotr.

Alexanderis Zverevas ir Olga Šarypova | Scanpix nuotr.

 Buvusi Vokietijos teniso žvaigždės Alexanderio Zverevo mergina Olga Šarypova, kalbėdama su „Championat“, dar pernai pareiškė, kad sportininkas prieš ją naudojo smurtą.

„Jis bandė mane uždusinti pagalve ir laužė mano rankas. Bandžiau pabėgti iš viešbučio, bet jis vis mane sustabdydavo, bijodamas, kad kas nors išgirs mano riksmą. Galiausiai, ištrūkau iš kambario basa ir tik su telefonu rankoje. Slėpiausi viešbutyje, bet Saša mane surado, norėjo, kad grįžčiau į kambarį ir su juo pasikalbėčiau. Supratau, kad ramus pokalbis su juo tuo metu buvo neįmanomas, todėl atsisakiau. Tada jis pastūmė mane į sieną ir pasakė, kad jo už tai niekas nenubaus“, - pasakojo O.Šarypova.

Anot buvusios merginos, minėtas incidentas baigėsi laimingai: „Laimei, tuo metu į viešbutį užėjo kažkokie žmonės, todėl pasinaudojau proga ir pabėgau. Gatvėje stovėjau basa su telefonu, parašiau žinutę vienam iš savo draugų, kuris mane iš ten išsivežė. Tai nebuvo pirmas atvejis, kai jis smurtavo prieš mane. Buvo daug tokių nutikimų. Aš visada stengdavausi pamiršti tai, kas nutiko ir dėl visko kaltindavau save, bet tai, kas nutiko praėjusį rugpjūtį, mane labai išgąsdino. Bijojau dėl savo gyvybės.“

O.Šarypova pažymėjo, kad visus metus nutylėjo šią istoriją, nes bijojo kalbėti apie tai, kas nutiko. Ją prabilti paskatino noras įrodyti buvusiam vaikinui, kad jo veiksmai gali turėti pasekmes.

Pats A.Zverevas kaltinimus neigė ir tikino, kad O.Šarypova viską išsigalvojo. Visgi, praėjus metams nuo O.Šarypovos liudijimo, ATP pranešė, kad pradės savo tyrimą.

„Pradėtas vidinis tyrimas dėl veiksmų, kuriuos A.Zverevas yra įtariamas atlikęs 2019 m. ATP 1000 turnyro Šanchajuje metu. ATP smerkia visas smurto formas ir išsiaiškins ar kaltinimai mesti pagrįstai“, - teigiama ATP pranešime.

ATP vadovas Massimo Calvelli pripažino, kad A.Zverevui pareikšti įtarimai yra labai rimti: „Alexanderiui Zverevui pareikšti labai rimti įtarimai. Mes privalome į tai reaguoti ir imtis veiksmų. Tikimės, kad tyrimo metu išsiaiškinsime tiesą ir nuspręsime, kokių veiksmų reikėtų toliau imtis. Pats Zverevas mūsų iniciatyvą pasveikino. Jis visada neigė savo kaltę“.

A.Zverevas šiuo metu užima 4-ą vietą ATP vienetų reitinge. Šiemet vokietis tapo olimpiniu čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL