Netikėtas T.Fury pareiškimas: „D.Wilderis yra atominė bomba ir šiuo metu yra pavojingiausias sunkiasvoris kovotojas“ (2)

2021.10.04 16:28
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Jau ankstyvą spalio 10 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje britas Tysonas Fury gins WBC pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Deontay Wilderį. Tai bus trečioji šių sunkiasvorių dvikova.

Kiek neįprastai, T.Fury prieš ją itin pagarbiai atsiliepia apie savo varžovą ir vadina jį „atomine bomba“ bei „pavojingiausiu sunkiasvoriu“.

Pirmoji judviejų kova baigėsi lygiosiomis, o 2020 m. vasarį T.Fury septintame raunde techniniu nokautu įveikė D.Wilderį.

„Daugelis žmonių šioje kovoje nurašo D.Wilderį“, – sakė T.Fury. „Jie į jį žiūri kaip į benamį. Lyg jis negalėtų kovoti ir būtų niekam tikęs. Negali jo taip nurašyti“.

Pralaimėjimas T.Fury D.Wilderiui yra vienintelis karjeroje, tuo tarpu T.Fury sieks pratęsti savo nepralaimėtų kovų seriją iki 32.

„Neklyskite, D.Wilderis šiuo metu yra pavojingiausias sunkiasvoris kovotojas“, – sakė T.Fury. „Sujunkite visus kitus kartu ir jie nekels tokio pavojaus kaip D.Wilderis. Dėl to aš klydau, žaidžiau su atomine bomba, kirpau laidus ir buvau šalia. Kiekvieną kartą, kuomet eini į ringą su D.Wilderiu, tu žaidi su pavojumi. Tai bus trečias kartas, kai su juo būsiu ringe ir kiekvieną kartą tai yra vis pavojingiau. Jis turi didžiulę galią, gali labai, labai stipriai smūgiuoti bei greitai uždaryti distanciją. Daugeliui boksininkų reikia pataikyti penkis smūgius, o D.Wilderis gali smūgiuoti ketvirtį savo smūgio bei tave nokautuoti“.

Kalbėdamas „BT Sport Box“, T.Fury pridėjo: „D.Wilderis yra pavojingiausias sunkiasvoris nuo Vladimiro Kličko“.

„V.Kličko yra pavojingiausias mano varžovas per visą karjerą, tačiau kai tik jį pašalinau, visada žinojau, jog D.Wilderis bus kitas pavojingiausias, nesvarbu su kuo kovosiu“, – sakė T.Fury. „Jeigu galėtume sukurti bet kurį kovotoją, kuris galėtų konkuruoti su manimi, tai būtų D.Wilderis. Jis yra pavojingiausias iš visų. Visi kiti yra tiesiog boksininkai ir nepavojingi“.

Primename, kad trilogija tarp šių kovotojų turėjo įvykti dar liepos 24-ą dieną, tačiau T.Fury tada susirgo koronavirusu ir kova buvo atidėta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų