08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

A.Novikovas, E.Dubickas ir D.Petravičius mušė įvarčius savo komandose kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO (1)

2021.10.04 10:02
Arvydas Novikovas (centre) | Organizatorių nuotr.

Turkijos Pirmoje lygoje dar vieną įvartį pelnė Arvydas Novikovas, tačiau šįkart to įvarčio buvo per mažai ir lietuvio atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas 1:2 pralaimėjo „Ankaragucu” ekipai.

A.Novikovas žaidė visas rungtynes, bet jam pasižymėti pavyko tik per pridėtą rungtynių laiką. Po lietuvio įvarčio rezultatas ir tapo 1:2, tačiau laiko iškovoti bent tašką jau nebuvo.

Šiame sezone A.Novikovas per 8 rungtynes pelnė jau 4 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Italijos „Serie C“ lygoje įvartį pelnė puolėjas Edgaras Dubickas, o jo įvartis padėjo „Piacenza“ ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Pergolettese“ klubu.

E.Dubickas žaidė visą mačą, o įvartį pelnė 38 minutę. Po jo įvarčio „Piacenza“ pirmavo 2:0, bet antrajame kėlinyje varžovams pavyko rezultatą išlyginti.

Ispanijos ketvirtoje lygoje Deimantas Petravičius žaidė visas rungtynes ir sugebėjo įmušti savo pirmąjį sezono įvartį. Lietuvis pasižymėjo 87 minutę, tačiau jo atstovaujamas „Aguilas“ klubas 1:2 pralaimėjo „Intercity“ ekipai, kuri pergalingą įvartį įmušė jau per pridėtą rungtynių laiką.

Marius Adamonis vėl buvo registruotas „Serie A“ lygos rungtynėms, bet liko ant „Lazio“ suolo, o jo komanda net 0:3 pralaimėjo „Bologna“ klubui.

Austrijos antroje pagal pajėgumą lygoje Lukas Fridrikas žaidė visas 90 minučių. 34 minutę jis buvo įspėtas geltona kortele, o jo atstovaujamas Insbruko „Wacker“ 0:1 pralaimėjo „BW Linz“ klubui.

Lenkijos trečioje pagal pajėgumą lygoje Donatas Nakrošius žaidė visas rungtynes, o per pridėtą rungtynių laiką gavo geltoną kortelę. Per pridėtą rungtynių laiką jo atstovaujamas „Garbarnia“ klubas taip pat praleido įvartį ir su Poznanės „Lech“ antrąja komanda sužaidė lygiosiomis 1:1.

Sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus prižiūrimas Splito „Hajduk“ klubas Kroatijos čempionate sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Osijek“ ekipa.