Novakas Djokovičius | Youtube.com nuotr.

Novakas Djokovičius | Youtube.com nuotr.

 Viktorijos valstija (Australija), kurioje kasmet rengiamas prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“, pristatė sugriežtintus reikalavimus jos teritorijoje esantiems profesionaliems sportininkams. Visiems jiems liepta iki lapkričio pabaigos du kartus pasiskiepyti nuo covid-19.

Teigiama, kad ši taisyklė palies australietiško futbolo, mums įprasto futbolo, regbio lygos ir kitų sporto šakų profesionalus. Vis dar nežinoma, kaip bus elgiamasi su „Australian Open“ dalyviais, kurie į Viktorijos valstiją įprastai atvyksta kiek ilgesniam nei 2 savaičių laikotarpiui.

Nors reikalavimas tenisininkams pasiskiepyti dar nėra įvestas, tačiau Viktorijos valstijos premjeras Danielis Andrewsas, panašu, puoselėja tokius planus. Jis spaudos konferencijoje sulaukė klausimo, kaip būtų sprendžiama Novako Djokovičiaus situacija, mat serbas nėra pasiskiepijęs, o jis į „Australian Open“ atvyktų kaip pagrindinis favoritas.

„Didžiojo kirčio“ titulai tavęs neapsaugos. Apsaugotas būsi tik tada, kai pasiskiepysi du kartus. Manome, kad turistai iš užsienio ir kiti į šalį atvykstantys žmonės turėtų būti pilnai pasiskiepiję. Tikimybė, kad mes priimsime nepasiskiepijusius asmenis iš užsienio, yra labai menka“, - sakė D.Andrewsas.

Teigiama, kad „Australian Open“ organizatoriai yra sunerimę dėl tokių valdžios pareiškimų, nes dėl šios priežasties gali prarasti ne vieną teniso žvaigždę. N.Djokovičius pernai kalbėjo, kad nenorėtų prievartinio skiepijimo tik tam, kad galėtų keliauti po pasaulį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų