Ch.Nurmagomedovas atsisakė A.Fergusono pasiūlymo išgerti: „Jei išgerčiau, visus sudaužyčiau“ VIDEO (11)

2021.10.03 16:27
Alexas Fergusonas ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Alexas Fergusonas ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Cristiano Ronaldo bičiulis Chabibas Nurmagomedovas neseniai atvyko į Angliją. Čia jis apsilankė „Man United“ rungtynėse, bendravo su klubo legenda Seru Alexu Fergusonu ir dar pasirodė „Arnold Sports Festival UK“ renginiuose, kur susitiko su kanadiečiu Georgesu St-Pierre‘u.

A.Fergusonas Ch.Nurmagomedovui pasiūlė išgerti vyno, bet dagestanietis pasistengė mandagiai to atsisakyti. Ch.Nurmagomedovas pažymėjo, kad jei jis išgertų alkoholio, tai tikrai prarastų savikontrolę.

„Turėjau jam paaiškinti situaciją. Galima tokio pasiūlymo atsisakyti dviem būdais. Galėjau pasakyti, kad esu musulmonas, todėl negeriu alkoholio, bet aš jam paaiškinau, kad negersiu todėl, kad išgėręs visus ten sudaužyčiau, o jie to tikrai nenorėtų. Alexas Fergusonas man pasiūlė vyno. Jam tas gėrimas patinka ir aš dėl jo neteisiu, bet kai pasakiau, kad išgėręs galiu pradėti visus daužyti, jis tai suprato ir pasakė, kad galiu negerti“, - sakė Ch.Nurmagomedovas.

Tuo tarpu „Arnold Sports Festival UK“ renginyje interviu davęs Ch.Nurmagomedovas nesitikėjo, kad jam iš už nugaros prieis G.St-Pierre‘as. UFC legenda dar imitavo smaugimą ir paaiškino, kad tik tokiu būdu galima nugalėti Ch.Nurmagomedovą.

„Vienintelis būdas nugalėti Chabibą – prieiti tyliai jam iš už nugaros kaip nindzei ir taip jį nustebinti. Gera tave matyti, bičiuli!“, - rašė G.St-Pierre‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų