Buvęs krepšininkas L.Odomas šventė pergalę parodomojoje bokso kovoje P.Malignaggi įveikė „tiktokerį“ | VIDEO (1)

2021.10.03 08:51
Ojani Noa ir Lamaras Odomas | „Stop“ kadras

Ojani Noa ir Lamaras Odomas | „Stop“ kadras

 Šeštadienį buvęs NBA krepšininkas 41-erių metų Lamaras Odomas parodomojoje bokso kovoje nugalėjo aktorių ir prodiuserį Ojani Noa.

L.Odomas šioje kovoje turėjo geroką svorio, ūgio ir ištiestų rankų pranašumą ir būtent tai aiškiai padėjo laimėti šioje kovoje.

Iš pradžių buvo planuojama, kad L.Odomas susikaus su 54-erių metų buvusiu sunkiasvorių čempionu Riddicku Bowe, tačiau kaip skelbė „TMZ Sports“, planas buvo atšauktas, kai buvęs sunkiasvorių čempionas 58-erių Evanderis Holyfieldas jau pirmame raunde nesugebėjo apsiginti ir itin lengvai pralaimėjo buvusiam UFC kovotojui Vitorui Belfortui.

Nerimaujant dėl R.Bowe sveikatos, „Celebrity Boxing“ įkūrėjas Damonas Feldmanas paragino jį pasitraukti, o jo vietą perėmė O.Noa.

Ši kova buvo pagrindinė „Celebrity Boxing“ vakaro programoje. Prieš tai profesionalo karjerą jau baigęs boksininkas Paulie Malignaggi teisėjų sprendimu nugalėjo „tiktokerį“ Corey B.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų