Cristiano Ronaldo ir jo „Bentley“ | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Cristiano Ronaldo ir jo „Bentley“ | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Cristiano Ronaldo yra daugiausiai per metus uždirbantis pasaulio futbolininkas, jo karjeros uždarbis jau viršija 1 mlrd. JAV dolerių, tačiau ir jis pajautė Didžiojoje Britanijoje prasidėjusią degalų krizę.

Britai pastaruoju metu yra visiškoje panikoje ir valandų valandas leidžia eilėse prie degalinių, kad tik papildytų bakus, nerimaudami, kad degalų tiekimas šalyje visiškai sutriks. „The Sun“ praneša, kad eilėje stovėjo ir naujausią C.Ronaldo „žaisliuką“ – 250 tūkst. eurų kainuojantį „Bentley Flying Spur“ – vairavęs asmeninis portugalo vairuotojas. Jis eilėje praleido beveik 7 valandas, o vakare pasišalino iš degalinės, taip ir nepapildęs bako.

„Pinigais ne visada viską gali nupirkti. Ronaldo tokioje pat situacijoje, kaip ir kiti Didžiosios Britanijos gyventojai. Ronaldo vairuotojas su jo apsauginiais ilgai stovėjo, laukdami degalų. Jie pliaupiant lietui beveik 7 valandas stovėjo eilėje ir vis tiek nesulaukė degalų. Jei situacija nesikeis, Ronaldo, kaip ir kiti Didžiosios Britanijos gyventojai, bus priverstas sėdėti namie“, - „The Sun“ citavo situaciją iš arti mačiusį žmogų.

C.Ronaldo garsėja kaip tikras prabangių automobilių gerbėjas. Jo garaže jau yra apie 20 superautomobilių, „ryjančių“ nemažai degalų. Bendra C.Ronaldo turimų automobilių vertė siekia 20 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų