T.Fury išreiškė savo nuomonę apie O.Usyko pergalę prieš A.Joshua: „To nesitikėjau, bet tai ne mano reikalas“ (12)

2021.09.30 13:17
Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

 Su britu Antohny Joshua dar šią vasarą turėjęs kautis jo tautietis WBC sunkiasvorių pasaulio čempionas Tysonas Fury liko nustebęs, kai A.Joshua pralaimėjo ukrainiečiui Oleksandrui Usykui ir prarado IBF, WBA, WBO ir IBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus.

Pats T.Fury spalio 9-ą dieną Las Vegase trečią kartą susikaus su Deontay Wilderiu. Buvo planuojama, kad pergalės atveju, T.Fury 2022 m. pirmoje pusėje susikautų su A.Joshua, tačiau šiam praradus diržus ir stojant į revanšinę kovą su O.Usyku, dabar A.Joshua agentui Eddie Hearnui teks surasti kitą varžovą vasario ar kovo mėnesiams.

Per „Zoom“ platformą su žurnalistais kalbėjęs T.Fury atskleidė, kad stebėjo A.Joshua ir O.Usyko kovą, tačiau į ją pernelyg daug dėmesio nekreipė, nes yra visiškai susikoncentravęs į kovą su pavojinguoju D.Wilderiu.

„Negaliu galvoti apie tai, kas vyko kitose kovose“, – sakė T.Fury. „Galiu galvoti tik apie save. Žinau, kad tai savanaudiška, bet tai yra labai savanaudiškas sportas. Tikrai negalvojau apie O.Usyką ar A.Joshua. Pasakysiu tiek, kad manęs nedomina ką nors spardyti, kai jie yra parkritę. Tai ne mano stilius. Man patinka pasirinkti kažką, kuriam sekasi ir jis yra viršūnėje. Nenoriu rinktis tokių varžovų, kurie yra pralaimėję ir tikriausiai žemiausiame taške bei psichologiškai nestabilūs.

O.Usykas atliko savo darbą. Jis padarė tai, ką ir turėjo padaryti. Tai tiek. A.Joshua turi padaryti tai, ką turi padaryti. Kaip jau sakiau, tai nėra mano verslas. Negaliu sakyti, kad kažkas mane domina, nes aš turiu susitvarkyti su „The Bronze Bomber“. O kas bus tada, mes susitvarkysime ir su juo taip, kaip aš prieš tai susitvarkiau su 31 savo varžovu, su kuriuo susitikau“.

Vėliau T.Fury buvo paprašytas įvertinti O.Usyką kaip sunkiasvorių čempioną.

„Jis atliko savo darbą ir tai viskas, ką žinau“, – sakė T.Fury. „Jis laimėjo savo kovą. Sėkmės jam. Nėra daug apie ką kalbėti. Ar aš žiūrėjau kovą? Taip. Ar buvau nustebęs, kad jis laimėjo? Taip. Tikėjausi, kad A.Joshua gali laimėti tą kovą, tačiau to nepadarė ir tai nėra mano reikalai“.

T.Fury turėjo patarimą A.Joshua: „Bokse nėra jokių paslapčių, čia ne raketų mokslas. Šiandien kovotojai tai daro techniškai. Tai tik du vyrukai, kurie muša vienas kitą 12 raundų ar mažiau. Eik anksti miegoti, valgyk teisingai, gerk daug vandens ir susikoncentruok į tai. Jeigu neveikia tavo turimas žaidimo planas, pakeisk jį. Atiduok viską, ką gali ir palik tai ringe. Niekada nesakyk „turėčiau, „galėčiau“, „galėjau“. Nemanyk, kad „jeigu būčiau treniravęsis sunkiau, būčiau pasirodęs geriau“. Mano patarimas A.Joshua yra susikoncentruoti į tai geriausiu būdu, kurį jis žino. Ištiesk savo geriausią koją į priekį. Pasisuk, pasisuk“.

Kalbėdamas apie laukiančią kovą su D.Wilderiu, T.Fury įspėjo savo varžovą.

„Aš pilnai atakuosiu ir naudosiu visus savo sugebėjimus nuo pat pirmojo raundo iki pabaigos. Man prireikė šešių savaičių su naujuoju treneriu Suharhillu Stewardu, kad iš slidaus smūgiuotojo kontratakomis tapčiau agresyviu nokautuojančiu smūgiuotoju.

D.Wilderis turėjo 17 mėnesių pakeisti savo stilių nuo tada, kai mes paskutinį kartą kovėmės. Per tą laiką jis būtų spėjęs baigti koledžą, jeigu būtų pakankamai sunkiai dirbęs“, – sakė T.Fury.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų