Deividas Navickas | Organizatorių nuotr.

Deividas Navickas | Organizatorių nuotr.

 Siunčiame Jums pranešimą spaudai apie užvakar finišavusį finalinį Lietuvos virtualaus ralio čempionato etapą, kuris buvo dedikuotas rytoj prasidedančiam tikrajam „Aukštaitijos“ raliui. Šis etapas buvo itin svarbus dalyviams, kovojusiems dėl prizinių vietų „Atlantis Games e-LARČ“ čempionate, nes uždirbti taškai čia buvo dauginami iš 1,5 koeficiento. Kai kuriems pretendentams į prizines vietas teko paplušėti net ir iki paskutinio ralio kilometro.

Kaip ir buvo galima tikėtis, dėl ralio nugalėtojo titulo kova vyks tarp lietuvių Deivido Navicko, Arūno Gylio bei užsieniečių Tobias Hult ir Adrian Sadowski. Deja, bet pastarajam varžybos baigėsi jau pirmajame greičio ruože. Vėliau atstovas iš Lenkijos bandė tęsti lenktynes, tačiau galutinai iš ralio pasitraukė priešpaskutiniame greičio ruože. Į lyderio poziciją nusitaikė švedas Tobias Hult. Skandinavas pirmavo ralyje iki penktojo greičio ruožo finišo. Tačiau jau kitoje greičio rungtyje iniciatyvą į savo rankas paėmė Deividas Navickas, pakilęs į pirmąją bendrosios įskaitos vietą. Tautiečiui užtikrintai pavyko išsaugoti savo iškovotą iki pat ralio pabaigos ir tapti „Rally Aukštaitija“ nugalėtoju. Tuo tarpu, kova dėl antrosios vietos vyko iki pačio galo. Tobias Hult greičio kreivė sulig kiekvienu greičio ruožu mažėjo ir tuo labai puikiai pasinaudojo Arūnas Gylys. Lietuvis bene sudėtingiausiame viso sezono greičio ruože užtikrintai aplenkė skandinavą ir iškovojo antrą vietą. Trečias liko jau minėtas Tobias Hult, paskutiniame greičio ruože pasirinkęs itin konservatyvų važiavimo greitį. Tačiau to jam pakako, kad taptų Lietuvos čempionu „4WD Pro“ įskaitoje.

Automobilių, varomų viena ašimi, grupėje užtikrintą pergalę išsivežė Justas Vičiūnas. Prieš šį ralį užsitikrinęs taurės varžybų „DAS Performance 2WD Challenge“ čempiono titulą, lietuvis tapo čempionu oficialioje čempionato įskaitoje „2WD Rookie“. Likusios podiumo vietos atiteko atstovams iš kaimynių šalių: lenkui Damian Skupien bei latviui Toms Kineens.

Čempionai paaiškėjo ir likusiose keturiose įskaitose: „4WD Pro LT“ čempionu tapo visą sezoną labai stabiliai važiavęs A. Gylys, dviem taškais pranokęs D. Navicką, „4WD Rookie“ triumfavo Valdas Džiaugys, „2WD Pro“ nugalėjo titulą dar praėjusiame etape užsitikrinęs portugalas Oscar Estevez, o „2WD Pro LT“ greičiausias sezone buvo Augustas Ivoška. Komandinėje įskaitoje užtikrintai čempionais tapo „DAK Racing“.

Finišavus „Atlantis Games e-LARČ“ čempionatui, jo organizatoriai greitu metu paskelbs informaciją apie pertrauką iki ateinančio sezono užpildysiančias specialiųjų etapų pirmenybes, kuriose dalyviai varžysis su identiškais automobiliais. Taip pat pradedami pasiruošimo darbai ir 2022 metų sezonui, kuriame numatoma nemažai naujovių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų