Wilfriedas Zaha | REUTERS/Scanpix nuotr.

Wilfriedas Zaha | REUTERS/Scanpix nuotr.

„Cardiff City“ klubo treneris Ole Gunnaras Solskjaeras tiki, kad „Manchester United“ ekipos krašto puolėjas Wilfriedas Zaha turi potencialo pasiekti tokį lygį, kokį pasiekė Madrido „Real“ komandos lyderis Cristiano Ronaldo.

21 metų futbolininkui įsitvirtinti „raudonųjų velnių“ gretose nepavyko ir jis sužaidė vos 2 Anglijos „Premier“ lygos varžybas. Dėl šios priežasties komandos strategas Davidas Moyesas nusprendė W.Zaha išnuomoti „Cardiff“ ekipai ir perleisti savo talento ugdymą buvusiai „Manchester United“ klubo legendai.

Krašto puolėjas jau pirmose rungtynėse naujoje komandoje pasirodęs aikštėje po keitimo, sugebėjo atlikti du rezultatyvius perdavimus ir taip padėjo O.Solskjaerui iškovoti pirmąją savo pergalę nacionalinėse pirmenybėse, stovint už „mėlynųjų paukščių“ trenerio posto.

Norvegas liko sužavėtas jaunojo „Manchester United“ klubo talento sugebėjimais ir teigia, kad jeigu W.Zaha nenuleis rankų ir toliau sunkiai treniruosi, jis gali tapti vienu iš geriausių futbolininkų, kokį tik matė „Old Trafford“ stadiono sienos.

„Jis yra vienas geriausių, kokius tik esu matęs žaidėjus su kamuoliu. Jo labai miklios pėdos ir jis yra drąsus, kaip Cristiano bei visada stengiasi judėti į priekį. Žinoma Wilfriedas turi nuspręsti koks geras žaidėjas jis nori būti ir kaip stipriai myli šį žaidimą. Jei tik panorės, jis gali užaugti ir pasiekti tokį lygį, kaip Ronaldo“, – pasakojo „raudonųjų velnių“ legenda.

„Niekada nemačiau jokio kito žaidėjo taip sunkiai dirbančio, kaip Ronaldo. Jis buvo ypatingai pasišventęs futbolininkas ir prieš treniruotes ir po jų, o ką žaidėjui duoda pasišventimas savo darbui, visi puikiai matėme. Kiekvieno futbolininko širdyje turėtų būti nusiteikimas ir aistra, o tai Cristiano visada turėjo“, – užbaigė O.Solskjaeras.