Real Madrid
0
Olympiacos
0

Čempionų lyga: F.Chiesa pelnytas įvartis padovanojo „Juventus“ pergalę prieš „Chelsea“ VIDEO (8)

2021.09.29 23:52

Turino „Juventus“ klubas UEFA Čempionų lygos H grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Įdomūs faktai:

• Federico Chiesa pelnė įvartį antrajame kėlinyje sužaidus vos 10 sekundžių. Tai yra anksčiausiai pelnytas įvartis antroje susitikimo dalyje Čempionų lygoje.

• „Chelsea“ pralaimėjo paskutines penkerias išvykos rungtynes prieš varžovus iš Italijos UEFA Čempionų lygoje.

Romelu Lukaku 7-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Federico Chiesa 20-ąją minutę atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Adrienas Rabiotas 31-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Federico Bernardeschi 41-ąją minutę baudos smūgio metu atliko smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

F.Chiesa 46-ąją minutę puikiu smūgiu kaire koja nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Juventus" ekipą į priekį 1:0. Benas Chilwellas 51-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito. Juano Cuadrado perdavimo sulaukusiam F.Bernardeschi 64-ąją minutę nepavyko tiksliai nukreipti kamuolio į vartus. R.Lukaku 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Rungtynių eiga:

90 min. „Juventus“ iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1 – 0.

Rungtynių statistika („Juventus“ – „Chelsea“)

Rungtynių statistika („Juventus“ – „Chelsea“) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutes.

83 min. KOKIA PROGA! R.Lukaku smūgiuotas kamuolys kaire koja skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

75 min. R.Lukaku atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

70 min. Kai Havertzas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.

64 min. KOKIA PROGA! Juano Cuadrado perdavimo sulaukusiam F.Bernardeschi nepavyko tiksliai nukreipti kamuolio į vartus.

60 min. B.Chilwellas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

51 min. Benas Chilwellas atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

46 min. ĮVARTIS! F.Chiesa puikiu smūgiu kaire koja nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Juventus" ekipą į priekį 1:0.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Pirmojo kėlinio statistika („Juventus“ – „Chelsea“)

Pirmojo kėlinio statistika („Juventus“ – „Chelsea“) | „Scoreboard“ statistika

41 min. Federico Bernardeschi baudos smūgio metu atliko smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

31 min. Adrienas Rabiotas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

27 min. Iš varžovų gynybos gniaužtų išsivadavęs F.Chiesa atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

20 min. KOKIA PROGA! Federico Chiesa atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

15 min. Andreasas Christensenas atliko tolimą perdavimą, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

7 min. Romelu Lukaku standartinės situacijos metu atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!

Startinės sudėtys:

• Abejos komandos pergalingai startavo Čempionų lygoje šiame sezone. „Juventus“ 3 – 0 sutriuškino „Malmo“, tuo tarpu „Chelsea“ 1 – 0 įveikė „Zenit“ futbolininkus.

• „Juventus“ ir „Chelsea“ susitiks penktąjį kartą Čempionų lygoje. Iki šiol komandos pasidalijo po vieną pergalę, du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

• Italijos klubas laimėjo 11 iš 12 paskutinių žaistų rungtynių Čempionų lygoje grupių etape, vienintelį pralaimėjimą patyrė 2020 m. spalio mėnesį prieš „Barceloną“ rezultatu 0 – 2.

• „Chelsea“ klubas praleido vos 4 įvarčius per 14 sužaistų rungtynių Čempionų lygoje nuo praėjusio sezono pradžios (10 pergalių, 3 lygiosios ir 1 pralaimėjimas). „Mėlynieji“ net 10 kartų išsaugojo „sausus“ vartus ir niekada nepraleido daugiau nei 1 įvarčio per susitikimą.

• Anglijos klubas pralaimėjo vos trejas iš paskutinių 32 žaistų rungtynių Čempionų lygoje grupių etape (20 pergalių, 9 lygiosios).

• „Chelsea“ pralaimėjo paskutines ketverias išvykos rungtynes prieš varžovus iš Italijos Čempionų lygoje. (2009/2010 prieš „Inter“, 2011/2012 prieš „Napoli“, 2012/2013 prieš „Juventus“ ir 2017/2018 prieš „Roma“.

Trenerių komentarai:

Massimiliano Allegri, „Juventus“ komandos vyriausiasis treneris:

„Noriu pamatyti techniškai „švarų“ žaidimą. Turėsime būti kantrūs, tačiau taip pat mėgautis žaidimu tokio tipo rungtynėse. Turėsime spausti „Chelsea“, tačiau tai daryti teisingu būdu. Svarbiausia bus žaisti gerai kontroliuojant kamuolį, nes neįmanoma spausti tokių varžovų 90 minučių. „Chelsea“ yra fiziškai solidi ir gerai organizuota komanda. Turiu ambicijų laimėti Čempionų lygą. Nežinau, ar mes tai pasieksime, tačiau toks yra mūsų tikslas ir turime jo siekti.“

Thomas Tuchelis, „Chelsea“ komandos vyriausiasis treneris:

„Juventus“ yra daug patirties Čempionų lygos kovose sukaupęs klubas. Jie mėgausis varžydamiesi šiame turnyre. Atsižvelgiant į jų rezultatus „Serie A“ lygoje, jiems sezono startas buvo sunkus, tačiau jie žaidė užtikrintai Čempionų lygoje. Mes susitiksime su „Juventus“ išvykos rungtynėse. Tai reikalauja pagarbos klubo tradicijoms ir meistriškumui. Turime pasitikti mūsų laukiantį sudėtingą iššūkį su pozityvia energija ir ryžtingumu atsitiesti po patirto pralaimėjimo.“

Komandų nuostoliai:

„Juventus“ šiose rungtynėse padėti negalės Alvaro Morata, Paulo Dybala, Arthuras, Kaio Jorge ir Hansas Nicolussi Caviglia. Tuo tarpu „Chelsea“ turės verstis be N‘Golo Kante, Masono Mounto, Reece Jameso ir Christiano Pulišičiaus pagalbos.