D.Hookeris „UFC 266“ turnyrui 4 savaites treniravosi garaže: nerimavo, kad gali būti areštuotas VIDEO

2021.09.28 18:23
Danas Hookeris | Youtube.com nuotr.

Danas Hookeris | Youtube.com nuotr.

 Naujosios Zelandijos kovotojas Danas Hookeris atlaikė visas negandas ir praėjusią savaitę vykusiame „UFC 266“ turnyre vienbalsiu teisėjų sprendimu (30:27, 30:27, 30:26) nugalėjo afganą Nasratą Haqparastą.

Dėl griežtų su covid-19 susijusių apribojimų Naujojoje Zelandijoje D.Hookeris tik paskutinę akimirką spėjo išskristi į Las Vegasą. Iki tol jis buvo priverstas treniruotis garaže, nes jo atstovaujamam „City Kickboxing“ klubui nebuvo padaryta išimtis ir masinės treniruotės salėje buvo uždraustos.

„Pamenu, kad pasirašiau kovos kontraktą sekmadienį, o praėjus 2 dienoms šalis buvo uždaryta į karantiną. Bandžiau toliau treniruotis salėje, bet kartą ten apsilankė policininkai. Jie man pasakė, kad jei dar kartą ten mane ras, tai uždarys į areštinę. Dėl šios priežasties paskutines 4 savaites treniravausi garaže. Buvo labai sunku motyvuoti save kiekvieną dieną treniruotis. Kartais išeidavau į lauką pabėgioti, o garaže daugiausiai užsiimdavau kovomis su šešėliu. Kai baigiau pasiruošimą ir prasidėjo visos problemos su viza, buvau sugniuždytas. Nenorėjau, kad visas sunkus darbas nueitų šuniui ant uodegos“, - sakė D.Hookeris.

Dabar D.Hookeris svarsto ilgam apsistoti JAV, o „City Kickboxing“ klubas savo veiklą taip pat norėtų perkelti į šią šalį, bent jau kol aprims covid-19 pandemija Naujojoje Zelandijoje. Kartu su D.Hookeriu į JAV kraustytis žada ir čempionas Israelis Adesanya

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA