Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Viena grandiozinė sunkiasvorių bokso kova praėjo visai neseniai, o kita dar tik artėja – ankstyvą spalio 10 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje britas Tysonas Fury gins WBC pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Deontay Wilderį.

T.Fury ilgą laiką tikėjosi susitikti su britu Anthony Joshua, bet D.Wilderis laimėjo teismą, kuris įpareigojo T.Fury gerbti kontrakte numatytą sąlygą ir suteikti revanšą amerikiečiui. Pats A.Joshua prieš keletą dienų pralaimėjo Oleksandrui Usykui ir prarado visus čempiono diržus. Dabar jis žada revanšinėje kovoje susitikti su ukrainiečiu, todėl potenciali A.Joshua ir T.Fury akistata nusikėlė į dar tolimesnę ateitį.

A.Joshua prieš D.Wilderio ir T.Fury trilogijos pabaigą pasidalino savo prognozėmis. Brito teigimu, D.Wilderis turėtų pasiekti revanšą.

„Jei jau privalau rinktis, tai prognozuočiau Wilderio pergalę, nes jis atrodo tiesiog „apsėstas“ minties apie revanšą. Susikoncentravęs žmogus visada yra pavojingas, o Wilderis dabar rodo maksimalią koncentraciją. Manau, kad trečioji kova baigsis nokautu“, - prognozavo A.Joshua.

Pats D.Wilderis prieš trilogijos pabaigą pasiuntė perspėjimą T.Fury: „Treniruokis prieš kovą taip, tarsi nuo jos priklausytų tavo gyvybė, nes ji nuo šios kovos ir priklauso“.

Tuo tarpu T.Fury tiesiog išvadino D.Wilderį kvailiu ir patikino, kad sudaužys jį. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų