-
08-03, 22:00
-
-

K.Laukžemis pelnė įvartį, V.Slivkos komanda iškovojo pirmąjį tašką kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO

2021.09.27 21:47
Karolis Laukžemis | Organizatorių nuotr.

Kazachstano „Premier“ lygoje vėl įvarčiu galėjo džiaugtis puolėjas Karolis Laukžemis.

Rungtynes ant suolo pradėjęs lietuvis į aikštę buvo išleistas iškart po pertraukos ir nors pirmi įvartį praleido lietuvio atstovaujamas Kyzylordos „Kaysar“ klubas, K.Laukžemis tarė paskutinį žodį ir 76 minutę išlygino rezultatą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tuo metu Serbijos pirmenybėse Justas Lasickas žaidė visas rungtynes ir padėjo „Voždovac“ klubui namuose sužaisti lygiosiomis 1:1

Graikijos Super lygoje pirmąjį tašką iškovojo Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas, kuriame žaidžia Vykintas Slivka. Lietuvis žaidė 79 minutes, o „Smyrnis“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Ionikos“ klubu.