Legendinis treneris S.A.Fergusonas pakomentavo C.Ronaldo sugrįžimą į „Man Utd“ klubą strategas atskleidė apie portugalą negirdėtą istoriją (5)

2021.09.27 12:39
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Legendinis „Manchester United“ vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas pripažino, jog Cristiano Ronaldo sugrįžimas rungtyniauti į Angliją buvo fantastiškas.

„Tai – fantastiška. Jūs matėte šeštadienį, kad tai buvo tarsi Cesario įžengimas į Romą po iškovotos pergalės. Atvykau, pamačiau, užkariavau. Manau, kad milijonams „Man Utd“ komandos gerbėjų ši akimirka buvo ypatinga.

Kai Cristiano žaidė čia būdamas dar vaikas, jis labai greitai mokėsi. Daug žmonių tuo metu kalbėjo, jog jis žaisdamas futbolą vaidina, tačiau jis atakavo gynėjus ir tai darydavo demonstruodamas neįtikėtiną greitį. Manau, kad jis gimė turėdamas šią aistrą.

Jis paaukojo savo gyvenimą tam, jog taptų geriausiu. Pamenu, jog šeštadienį turėjome žaisti rungtynes su „Arsenal“, o tuo metu Karingtone lijo. Jis visada po treniruotės su komanda sportuodavo dar individualiai. Aš jį perspėjau, kad mūsų rytoj laukia rungtynės ir šį kartą tai daryti sąlygos nėra tinkamos, nes yra per šlapia, o žemė – per minkšta.

Tuomet nuėjau į kabinetą, pažvelgiau pro langą. Žinote, ką jis tuo metu darė? Jis nuėjo sportuoti ant dirbtinės žolės. Tada nesuradau jam jokio argumento, negalėjau jam nieko pasakyti. Jis mane nugalėjo“,- atskleidė strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų