Nickas Diazas | Scanpix nuotr.

Nickas Diazas | Scanpix nuotr.

  Nuo 2015 m. UFC narve nesikovęs itin populiarus 37-erių metų amerikietis Nickas Diazas (26-10-2) Las Vegase vykusiame „UFC 266“ mišrių kovos menų renginyje susitiko su 39-erių metų amerikiečiu Robbie Lawleriu (29-15, 1 be nugalėtojo), tačiau patyrė traumą ir trečiojo raundo pradžioje jam buvo įskaitytas pralaimėjimas techniniu nokautu.

Nors tai nebuvo pagrindinė ar antroji pagrindinė vakaro kova, tačiau vis tiek sulaukė didžiulio susidomėjimo

Kai kurie mano, kad N.Diazas „pats pasitraukė“, tuo tarpu R.Lawleris po kovos teigė, kad kova buvo sustabdyta dėl patirtos žalos, kurią sukėlė būtent jis.

Atidžiai kovą stebėjo ir buvęs dviejų svorio kategorijų čempionas ir su N.Diazo broliu Nate‘u Diazu du kartus kovojęs Conoras McGregoras, kuris apie tai prakalbo socialiniuose tinkluose.

„Tai buvo gera kova. Pirminis spyris iš apsisukimo davė pagrindą Nickui, tačiau tiesiog priėmė keletą didelių smūgių. Robbie stipriai smūgiavo į kūną, tai buvo veterano darbas. Aš džiaugiausi šia kova“, – rašė C.McGregoras. „Nicko paskutinių smūgių vengimas, kuomet jis priklaupė ant vieno kelio, buvo stebuklingas. Pažiūrėkite į tai. Klūpėdamas ant vieno kelio pamatė, iš kur ateina smūgis, slydo, atsigulė ir susikūrė saugią poziciją. „Ala Daly“ kova.

C.McGregoras taip pat teigė, kad jis buvo kur kas labiau sužavėtas Nicko smūgiais, nei jaunesniojo brolio Nate‘o.

„Nate‘ai, tavo boksas yra šlapimas, palyginus su Nicko. Paskutiniais metais mes buvome maitinami šiukšlėmis ir tavo prastais smūgiais. Dabar galime matyti aiškų skirtumą tarp dviejų brolių. Balansas, ramybė. Didysis brolis yra visai kitame lygyje“, – rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų