A.Jemeljanenka paaiškino, kodėl nutraukė ryšius su broliu: „Jam nepatinka tie, kurie sako tiesą“ (6)

2021.09.25 14:36
Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

 Skandalingasis 40-metis Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka (29-8-1) po pernai patirto beviltiško pralaimėjimo prieš Magomedą Ismailovą pasirinko kovoti prieš 31-erių metų Rusijos blogerį Artiomą Tarasovą (7-2).

38 kg sunkesnis už varžovą, A.Jemeljanenka tuo naudojosi visos kovos metu ir keturis kartus parvertė A.Tarasovą. Nors anksčiau laiko pergalės jam iškovoti nepavyko, tačiau jis įtikino teisėjus savo pranašumu ir laimėjo 3 raundos po 2 minutes trukusią kovą.

Po pergalės rusas davė interviu „sergeymeza“ kanalui „youtube“ tinkle. A.Jemeljanenka dar kartą pažymėjo, kad jau kurį laiką nebendrauja su garsiuoju broliu Fiodoru Jemeljanenka. Pastarasis yra minėjęs, kad kada nors norėtų atnaujinti ryšius su Aleksandru, bet šis tikina, kad Fiodoras viešumoje elgiasi kitaip, nei privačių pokalbių metu.

„Taip jis kalba tik viešumoje. Kartą jam paskambinau ir jis kalbėjo visai kitaip. Jis taip rėkė ant manęs, kad vos neužspringo. Pasakė, kad aš jam neįdomus. Aš tada pasakiau, kad jis man irgi nerūpi ir kad gali gyventi taip, kaip nori. Mūsų ryšys nutrūko, kai Fiodoras sužvaigždėjo. Jam patiko tie, kurie lindo jam į „subinę“, kurie lakstė iš paskos, kartodami Fedia, Fedia... Aš vienas iš nedaugelio, o gal ir apskritai vienintelis, kuris išdrįsdavo pasakyti jam tiesą į akis ir nuleisdavo jį ant žemės, bet jam tai nepatikdavo. Jis sužvaigždėjo visose gyvenimo srityse“, - rėžė A.Jemeljanenka.

Kovotojas taip pat paaiškino, kodėl nei jis, nei brolis per karjerą taip ir nesikovė UFC: „Pasiūlymas iš UFC buvo, bet sąlygos buvo labai prastos. Jos netiko nei man, nei Fiodorui. Žingsnis kairėn, žingsnis dešinėn ir gautum baudą iš UFC. Mes tuo metu aktyviai propagavome kovinį sambo, o pasirašę kontraktą su UFC, nebebūtume galėję to daryti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų