A.Jemeljanenka apie kovą su blogeriu: „Koviausi iš idėjos“

2021.09.23 21:55
Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka | Scanpix nuotr.

   Skandalingasis 40-metis Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka (29-8-1) po pernai patirto beviltiško pralaimėjimo prieš Magomedą Ismailovą pasirinko kovoti prieš 31-erių metų Rusijos blogerį Artiomą Tarasovą (7-2).

38 kg sunkesnis už varžovą, A.Jemeljanenka tuo naudojosi visos kovos metu ir keturis kartus parvertė A.Tarasovą. Nors anksčiau laiko pergalės jam iškovoti nepavyko, tačiau jis įtikino teisėjus savo pranašumu ir laimėjo 3 raundos po 2 minutes trukusią kovą.

Skelbta, kad A.Jemeljanenka už kovą užsidirbo 10 mln. rublių (apie 117 tūkst. eurų), tuo tarpu A.Tarasovas – 5 mln. rublių (apie 58 tūkst. eurų). Visgi, kalbėdamas „sergeymeza“ kanale, kovotojas atsisakė papasakoti apie savo uždarbį ir pareiškė, kad kovėsi iš idėjos.

„Kiek uždirbau už kovą su Tarasovu? Aš kovojau iš idėjos. Nežinau, kiek gavo Tarasovas, bet aš koviausi tam, kad populiarinčiau šį sportą. Visada sakiau, kad MMA yra 21-ojo amžiaus sportas. Kai mes su broliu pradėjome savo kelią turnyruose Japonijoje, tada Rusijoje praktiškai nebuvo MMA kovotojų. Mes padėjome padidinti šio sporto žinomumą ir sudominome žmones. Per keliolika pastarųjų metų MMA populiarumas žaibiškai išaugo tiek Rusijoje, tiek visame pasaulyje. Nėra kitos sporto šakos, kurios populiarumas 21-ajame amžiuje būtų taip išaugęs“, - sakė A.Jemeljanenka.

A.Jemeljanenka taip pat pridėjo, kad sportinis režimas jam pradeda nenueiti „šunkeliais“ ir prisidaryti naujų problemų su teisėsauga, todėl rusas nori kovoti kuo dažniau.

„Koviausi šeštadienį, o pirmadienį jau grįžau į treniruočių salę. Turiu dvi treniruočių sesijas kiekvieną dieną ir jau ruošiuosi kitam varžovui. Dabar aš einu sportininko keliu, nebesielgiu chuliganiškai. Dabar reikia maksimaliai padirbėti, turėti kuo daugiau kovų, o tada bus galima galvoti apie pensiją. Noriu kovoti kiekvieną mėnesį. Galbūt kažkurį mėnesį turėsiu net dvi kovas. Per kovą su Tarasovu nė kiek nenukentėjau“, - pridėjo A.Jemeljanenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA