V.Čeburinas: „Baudiniai po tokių sunkių rungtynių – didelis išbandymas“

2021.09.23 16:11
Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaidario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaidario nuotr.

Po sunkios pergalės Marijampolėje Vladimiras Čeburinas pirmiausia padėkojo komandos sirgaliams. Vilniaus „Žalgiriui“ pavyko nudžiuginti žaliai baltus gerbėjus – „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje „Sūduva“ įveikta po baudinių serijos 6:5.

„Tai buvo rungtynės, kuriose abi komandos daug laiko praleido aikštės viduryje. Povojingų momentų šiek tiek buvo abiejose pusėse, bet didžioji dalis žaidimo vyko aikštės centre. Karšta buvo aikštėje – išvydome ir raudoną kortelę mačo pabaigoje, bet labiausiai džiugina, kad turnyre keliaujame toliau, įveikę išties labai neprastą varžovą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Baudinių serijos metu „Sūduvos“ vartininkas Makis Giannikoglou bandė išmušti „Žalgirio“ žaidėjus iš vėžių, kojomis sudarkydamas 11 metrų žymą, tačiau tai atsisuko prieš pačią „Sūduvą“ – lemiamą smūgį atlikęs Semiras Kerla paslydo ir smūgiavo netiksliai.

„Yra toks posakis: nekask kitam duobės, nes pats įkrisi. Šiandien tai ir pamatėme“, – situaciją pakomentavo V.Čeburinas. Vis dėlto jis pripažino, kad baudinių serija yra loterija, bet pasidžiaugė lydėjusia sėkme:

„Po tokių sunkių ir ilgų rungtynių baudinių serija yra didžiulis išbandymas, bet mums šįkart pavyko.“

Paklaustas, ar žaidimas Marijampolėje vis dar kelia emocijų, V. Čeburinas kalbėjo:

„Praėjo šiek tiek laiko, todėl iš [„Sūduvos“] sirgalių jau ir negatyvių šūksnių gaunu. Buvę „Sūduvos“ žaidėjai, dabar esantys „Žalgiryje“, to paties sulaukia, bet toks yra futbolo gyvenimas“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų