Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Pačioje vasaros perėjimų lango pabaigoje futbolo pasaulį sudrebino Cristiano Ronaldo sugrįžimas į „Man United“. Turino „Juventus“ su C.Ronaldo oficialiai atsisveikino rugpjūčio 31 d. ir turėjo labai mažai laiko surasti jam pamainą.

„Juventus“ paskutinę dieną dar spėjo susitarti su „Everton“ priklausančiu Moise Keanu. Turino klubas jį išsinuomavo dvejiems metams ir už tai sumokėjo 7 mln. eurų. 2023 m. „Juventus“ galės pilnai įsigyti M.Keaną, jei tik to norės. Tai „Juventus“ kainuotų dar 31 mln. eurų (28 mln. eurų išpirka ir 3 mln. eurų priedai).

Viena iš pagrindinių Ispanijos radijo stočių – „Cadena Ser“ – paskelbė, kad C.Ronaldo, persikeldamas į „Man United“, sulaužė susitarimą su „Juventus“. Teigiama, kad C.Ronaldo ir jo agentas Jorge Mendesas buvo susitarę su „Juventus“, kad klubą galės palikti tik iki rugpjūčio 15 d. Tokiu atveju, „Juventus“ būtų turėję bent 2 savaites, kad surastų pamainą portugalui.

Praėjus minėtam terminui, „Juventus“ vadovai atvirai kalbėjo apie tai, kad C.Ronaldo liks Turine. Taip šnekėjo net ir pats Massimiliano Allegri. Visgi, nuviliančios lygiosios su „Udinese“ privertė C.Ronaldo kreiptis į „Juventus“ vadovybę ir reikalauti leidimo persikelti į kitą klubą. Šie galiausiai nusileido, nes labai norėjo sumažinti išlaidas žaidėjų algoms.

Bent jau kol kas atrodo, kad C.Ronaldo pasielgė protingai. „Man United“ šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje užima 3-ą vietą, o „Juventus“ Italijos „Serie A“ pirmenybėse tėra 12-i.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų