„Lille“ fanui gresia kalėjimas: įtariamas viešai tenkinęs save prieš „Lens“ gerbėjus

2021.09.22 16:32
Neramumai Prancūzijoje | Scanpix nuotr.

Neramumai Prancūzijoje | Scanpix nuotr.

  Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse „Lens“ klubas namuose 1:0 nugalėjo principinį varžovą „Lille“, o mačas net pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl kilusių neramumų.

„Lens“ sirgaliai šiose rungtynėse nusprendė pamokyti varžovų sirgalius. Nors abi grupuotes skyrė nemaža stadiono dalis, „Lens“ fanai, prasibrovę pro apsaugą, pasileido link tribūnos, kurioje sėdėjo „Lille“ fanai. Tuomet „Lens“ sirgalius pradėjo tramdyti policijos pareigūnai. „Lens“ klubas po sirgalių išpuolio dvejas artimiausias rungtynes turės žaisti tuščiame stadione. Nubaustas ir „Lille“ klubas – jų fanams uždrausta vykti į mačą svečiuose su „Strasbourg“.

Tiesa, tuo sankcijos dar gali nesibaigti. Kameros užfiksavo, kad vienas iš „Lille“ sirgalių mačo metu galimai tenkino save, atsisukęs į „Lens“ fanus. Prancūzijos žiniasklaidos teigimu, vyriškis gali būti apkaltintas viešu seksualiniu savęs tenkinimu. Už tai jam gresia piniginė bauda iki 15 tūkst. eurų arba laisvės atėmimo bausmė iki 1 metų.

 

Teigiama, kad per sirgalių sukeltus neramumus nukentėjo 6 žmonės. Stadionas buvo nuniokotas, ant vejos numestos kėdės, taip pat dalis fanų įtariami rodę nacistinius saliutus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų