Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 „Forbes“ pristatė tradicinį daugiausiai uždirbančių pasaulio futbolininkų dešimtuką, kurio viršūnėje portugalas Cristiano Ronaldo aplenkė Lionelį Messi.

„Forbes“ skaičiavimais, C.Ronaldo per 2021-2022 m. sezoną uždirbs 125 mln. JAV dolerių, neatskaičius mokesčių. „Man United“ klubas portugalui šiame sezone sumokės 70 mln. JAV dolerių. Į šią sumą įskaičiuota ne tik alga, bet ir didelė premija už kontrakto pasirašymą.

Likusius 55 mln. JAV dolerių portugalas susižers už aikštės ribų. C.Ronaldo turi brangias rėmimo sutartis su „Nike“, „Herbalife“ ir „Clear“, be to, jo prekės ženklas „CR7“ vis papildomas naujais produktais ir sparčiai didina pardavimų pajamas. C.Ronaldo padeda ir milžiniška sirgalių „armija“. Sudėjus jo sekėjus „instagram“, „twitter“ ir „facebook“ platformose, gautume beveik 600 mln. žmonių, todėl C.Ronaldo traukia daugelio didžiųjų kompanijų dėmesį.

Pirmą vietą praradęs L.Messi šiame sezone uždirbs 110 mln. JAV dolerių. Argentiniečio uždarbis, į kurį įskaičiuotos ir premijos, bus didesnis nei C.Ronaldo ir sieks 75 mln. JAV dolerių. Visgi, už aikštės ribų L.Messi gaus „tik“ 35 mln. JAV dolerių. Argentinietis bendradarbiauja su „Adidas“, „Pepsi“, „Jacobs & Co“ bei „Budweiser“.

Visas dešimtukas daugiausiai uždirbančių pasaulio futbolininkų šiame sezone susižers 585 mln. JAV dolerių. Nepaisant pandemijos, ši suma bus didesnė nei pernai, kai siekė 570 mln. JAV dolerių.

Visas daugiausiai uždirbančių pasaulio futbolininkų dešimtukas – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų