Nickas Diazas | Organizatorių nuotr.

Nickas Diazas | Organizatorių nuotr.

  37-erių metų amerikietis Nickas Diazas (26-9-2) narve nesikovė nuo 2015 m., o pakankamai aktyvus nėra nuo 2011 m., kuomet kovojo tris kartus, tačiau dabar sugrįžta ir antrą kartą karjeroje susikaus su 39-erių metų Robbie Lawleriu (28-15, 1 be nugalėtojo).

Kova vyks jau artėjantį savaitgalį vyksiančiame „UFC 266“ turnyre ir buvo planuojama, kad ji vyks pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 170 svarų arba 77,1 kg). Visgi žurnalistas Arielis Helwani trečiadienį pranešė, kad dvikova perkeliama į vidutinį svorį (iki 185 svarų arba 83,9 kg).

Teigiama, kad tai vis dar išlieka penkių raundų ne titulinė kova.

Kol kas nėra skelbiama jokios to priežastys, nors UFC prezidentas Dana White‘as buvo apie tai užsiminęs.

„Robbie norėjo su manimi pasikalbėti, bet tai įvyko tada, kai aš visam savaitgaliui buvau išvykęs iš miesto“, – sakė D.White‘as. „Žinau, kad N.Diazo stovykla nori kovos vidutiniame svoryje“.

Paklausus apie staigius pokyčius iš N.Diazo, D.White‘as pateikė savo teoriją: „Nickas tikriausiai nenori mesti svorio. Nepamirškite, kad Nicko nematėme jau keletą metų“.

Tai nebus pirmas kartas, kai šie kovotojai varžysis svorio kategorijoje iki 185 svarų. R.Lawleris tai darė 18 kartų, tuo tarpu Nickas – vos kartą, kai prieš šešerius metus „UFC 183“ turnyre susitiko su Andersonu Silva. Tai taip pat buvo jo paskutinis pasirodymas narve.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų