Saulis Alvarezas ir Calebas Plantas | Scanpix nuotr.

Saulis Alvarezas ir Calebas Plantas | Scanpix nuotr.

 Lapkričio 6 d. Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje vyks grandiozinė profesionalų bokso kova tarp 31-erių meksikiečio Saulio „Canelo“ Alvarezo (56-1-2, 38 nokautai) ir 29-erių amerikiečio Calebo Planto (21-0, 12 nokautų).

Tai bus viena svarbiausių kovų bokse per keletą pastarųjų metų, nes „ant kortos“ pastatyti visi pagrindiniai pasaulio čempiono diržai antrojo vidutinio svorio kategorijoje. S.Alvarezas į kovą atsineš WBA (Super), WBC, WBO ir „The Ring“ pasaulio čempiono diržus. Jam trūksta tik IBF titulo, kurį mėgins apginti C.Plantas.

Antradienį Los Andžele buvo surengta speciali spaudos konferencija, kuri baigėsi muštynėmis su nukentėjusiaisiais.

Gana įprasta, kai tam tikros žymesnių kovotojų akistatos baigiasi susistumdymu, tačiau dažniausiai nevyksta nieko panašaus, ką pamatėme tarp C.Alvarezo ir C.Planto.

Akistatos metu abu kovotojai nelaikė liežuvio už dantų, kol galiausiai pratrūko C.Alvarezas, pastūmęs C.Plantą. Tuomet abu kovotojai vienas kitą vadino „močkrušiais“, kol vėl priartėjo vienas prie kito ir C.Plantas pamėgino atlikti antausį. Visgi jis jo nepataikė, o C.Alvarezas sėkmingai atliko ir antausį, ir gana rimtą smūgį. Tik tada suskubo apsauga ir kiti darbuotojai, kurie puolė skirti kovotojus.

Po šios akistatos C.Plantui po dešine akimi atsivėrė kirstinė žaizda.

Iš karto po akistatos kovotojai po vieną sėdo priešais ESPN žurnalistą Marcą Raimondi, kuriam papasakojo, kodėl tai įvyko.

„Jis pradėjo kalbėti daug dalykų, o aš atsakiau. Tuomet jis pasakė blogą dalyką, kad aš esu „močkrušys“. Tu gali man sakyti tai, ką nori, bet ne apie mano mamą. Mano mamos čia nėra“, – aiškino C.Alvarezas. „Todėl aš jį pastūmiau, o tada jis trenkė kaire ranka bei įvyko tai, kas įvyko. Jis peržengė liniją“.

Iš mažos C.Planto žaizdos po dešiniąja akimi pradėjo varvėti kraujas, tuo tarpu C.Alvarezas šiek tiek susižeidė kairę ranką.

„Jis pirmasis atliko smūgį, o tuomet tiesiog nežinau, aš greitai atsakiau. Tai įvyko labai greitai“, – sakė C.Alvarezas.

Taip pat su ESPN kalbėdamas C.Plantas teigė, kad nesupranta, kodėl C.Alvarezas taip įsižeidė dėl vieno žodžio, kurį pats vartojo įsivėlęs į konfliktą su Demetriusu Andrade.

„Tai buvo normalus apsižodžiavimas, yra kaip yra. Ar jis pats to nesakė? Dabar staiga tie žodžiai kažką visiškai kito? Dabar jau aš kalbu apie jo mamą? Nagi, žmogau. Tai neturi prasmės“, – sakė C.Plantas.

C.Planto vadybininkas Luisas DeCubas teigė, kad sužeidimas yra nedidelis ir ketvirtadienį, kaip ir planuota, vyks sparingai, o pats kovotojas detaliau paaiškino, kodėl žaizda atsirado ant jo skruosto.

 

„Tiesiog aš buvau su akiniais ir po smūgio akiniai įsirėžė į mano skruostą bei paliko mažą žaizdą“, – aiškino C.Plantas.

C.Alvarezo teigimu, tai, kad C.Plantas pirmasis smūgiavo reiškia, kad jis jaučiasi nesaugus.

„Jis yra labai nesaugus, galėjai tai pamatyti jo kūno kalboje, jis griebėsi bet kokių žodžių. Jis prarado pasitikėjimą, savo mintyse jis jau yra pralaimėtojas“, – sakė C.Alvarezas.

Į tai atsakydamas, C.Plantas dar kartą prisiminė 2017 m., kai C.Alvarezo dopingo testas buvo teigiamas.

„Tai jis buvo susierzinęs ir mane pastūmė. Kaip aš galiu jaustis nesaugiu, jeigu jis tai padarė? Jis buvo suspenduotas šešiems mėnesiams ir neturėtų būti nusiminęs dėl mano žodžių ar manęs, jis turėtų būti nusiminęs dėl savęs. Aš nieko nepadariau, tai nėra mano taisyklės ar standartai, tai yra oficialios taisyklės, kurias tu pasirašei. Gal nesaugumo jausmas yra tada, kai tu naudoji draudžiamas medžiagas? Tai darai ne iš pasitikėjimo savimi, tai darai todėl, kad tu bijai, kad nepadarysi svorio, kad neturėsi ištvermės ar būsi nepakankamai stiprus. Tai yra nesaugumas“, – sakė C.Plantas.

Plačiau apie tai, kas vyko akistatoje, galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų