Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

V.Basadre: „Sūduvos“ rungtynės su „Žalgiriu“ visada yra svarbus įvykis“ (2)

2021.09.22 08:55
Victoras Basadre | fksuduva.lt nuotr.

Victoras Basadre | fksuduva.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį savo „Hikvision“ arenoje susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“ dėl kelialapio į „Hegelmann LFF taurės“ turnyro pusfinalį. Marijampoliečių vyriausiasis treneris Victoras Basadre tikisi lygios ir sunkios kovos aikštėje.

„Abi komandos turi gerų žaidėjų, jau susitikome dukart „Optibet A lygos“ čempionate ir abukart rungtynės buvo lygios. Net kai namie pralaimėjome 0:2 ir didelę rungtynių dalį žaidėme mažumoje, sugebėjome neužleisti žaidimo kontrolės, buvome lygiaverčiai varžovai, – kalbėjo „Sūduvos“ strategas. – Taurės turnyre žaidžiamas tik vienas mačas, todėl, manau, abi komandos pirmiausia stengsis išvengti klaidų. Vis dėlto mes geriausiai atrodome, kai žaidžiame sau įprastą futbolą, stengiamės kontroliuoti kamuolį ir atakuoti. Tą stengsimės daryti ir šį kartą.“

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ šiuo metu kovoja ir dėl pirmosios vietos „Optibet A lygoje“. Marijampoliečiai savo sąskaitoje turi 6 taškais daugiau, bet yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau už savo konkurentus.

„Manau, dabar yra geras momentas žaisti tokias rungtynes. Įtampa yra didelė, tai traukia ir klubų aistruolių, ir neutralių futbolo gerbėjų dėmesį. Tai yra tokios rungtynės, kurių laukia ir žiūrovai, ir žaidėjai. „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės visada yra svarbus įvykis“, – sakė V. Basadre.

„Optibet A lygos“ čempionate komandos šiemet pasidalino po pergalę varžovų aikštėje. Balandžio 16-ąją „Sūduva“ laimėjo 2:1, o birželio 11-ąją „Žalgiris“ revanšavosi 2:0.

„Be abejo, stengėmės iš klaidų pasimokyti, tačiau šioms rungtynėms ruošiamės kaip ir kitiems mačams. Tai yra rungtynės, kurių visi laukia negalvodami apie praeitį – svarbu yra tai, kas nutiks aikštėje šį kartą, – tvirtino treneris. – Pastarąjį kartą susitikome su „Žalgiriu“ prieš 3 mėnesius, tačiau nesakyčiau, kad ši komanda nuo tada labai pasikeitė. Manau, didžioji dalis futbolininkų bus tie patys, kurie su mumis žaidė ir anksčiau.“

V. Basadre jau savaitę treniruotėse tenka susitikti su prie „Sūduvos“ prisijungusia Japonijos futbolo žvaigžde Keisuke Honda. Anot trenerio, pratybose būtų akivaizdu, kad naujokas yra žaidęs aukščiausiu lygiu, net jei nežinotum, kas jis yra.

„Galima ilgai stebėti, kaip tokie žaidėjai juda aikštėje, ką jie daro su kamuoliu, kaip priima sprendimus. Keisuke yra labai gudrus žaidėjas, tiesiog akivaizdu, kad jis yra žaidęs aukščiausiu lygiu, – teigė „Sūduvos“ strategas. – Jis stengsis padėti „Sūduvai“, o mes stengsimės padėti jam. Tokių futbolininkų atvykimas yra labai naudingas visam Lietuvos futbolui. Jis iš karto padidino dėmesį mūsų klubui, visai lygai ir šaliai. Labai dideliam skaičiui žmonių tapome įdomūs, nes jie seka K. Hondos gyvenima, kiekvieną jo žingsnį, žino, kur jis dabar yra.“

„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės trečiadienį Marijampolėje prasidės 19 val.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų