R.Kavanaugh apie E.Holyfieldo ir V.Belforto kovą: „Pasaulis nesupranta, kas ten nutiko. Holyfieldas dar turėtų grįžti“ (1)

2021.09.21 22:24
Evanderis Holyfieldas | Scanpix nuotr.

Evanderis Holyfieldas | Scanpix nuotr.

 Prieš pusantros savaitės „Triller“ organizuotame legendų bokso vakare buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas 44-erių metų brazilas Vitoras Belfortas vos per 109 sekundes sustabdė sunkiasvorių bokso legendą 58-erių metų amerikietį Evanderį Holyfieldą.

E.Holyfieldas nesugebėjo atlaikyti jokių reikšmingų smūgių ir po pirmosios minutės buvo pasiųstas ant žemės. Netrukus kova buvo tęsiama, V.Belfortas tęsė savo atakas, o E.Holyfieldas ant žemės krito antrą kartą. Nors ir šį kartą legendinis boksininkas atsistojo, tačiau po dar daugiau reikšmingų V.Belforto atakų į kovą įsikišo teisėjas bei ją nutraukę, kad E.Holyfieldas nepatirtų daugiau žalos.

Greitas E.Holyfieldo pralaimėjimas privertė sunerimti fanus dėl jo sveikatos. Daugelis stebėjosi, kodėl veteranui buvo leista kautis su gerokai jaunesniu varžovu. Visgi, vienas iš „Triller“ įkūrėjų Ryanas Kavanaugh atmeta organizatoriams tekusią kritiką. Jo teigimu, pasaulis iki šiol nesupranta, kas nutiko toje kovoje.

„Su Holyfieldu sudarėme ilgalaikį kontraktą ir tikimės, kad jis dar kovos mūsų organizacijoje, tik su kito lygio varžovu. Galbūt su Tysonu. Iš pradžių norėjome rengti Holyfieldo kovą su McBride‘u, kuris yra daug jaunesnis, tačiau McBride‘as treniruotėse atrodė labai prastai ir mes buvome sunerimę dėl jo sveikatos. Mes kreipėmės į komisiją ir pasakėme, kad nerimaujame dėl McBride‘o formos. Ne dėl Holyfieldo. Iškritus De La Hoyai, pasiūlėme Holyfieldui jį pakeisti ir susikauti su Belfortu. Žinojome, kad jis gerokai jaunesnis už Holyfieldą, bet manėme, kad kova bus apylygė vien todėl, kad Belfortas beveik neturi patirties profesionalų bokse. Kova baigėsi greitai, tačiau pasaulis iki šiol nesupranta, kas ten nutiko. Kaip man sakė Holyfieldas, Belfortas jam užmynė ant kojos. Tada Evanderis prarado pusiausvyrą ir krito. Evanderis labai stipriai užsimojo ir jei būtų pataikęs, Vitoras dar iki šiol gulėtų ligoninėje. Po tos nesėkmingos atakos Evanderis atsidūrė ant virvių. Vitoras tada puolė agresyviai, o Evanderis per karjerą visada buvo iš tų boksininkų, kurie lėtai įsibėgėja. Jei atidžiau pažiūrėtumėte įrašą, tai pamatytumėte, kad Evanderis nuo Vitoro atakų efektyviai gynėsi. Pats Evanderis sakė, kad Vitoras į jį pataikė vieną kartą. Jis man pasakė, kad teisėjo sprendimas buvo neteisingas, nes Evanderis žinojo, ką daro, jautė, kad Vitoras išsikvėps ir tada jis galės perimti iniciatyvą“, - aiškino R.Kavanaugh.

Vienas „Triller“ įkūrėjų pridėjo, kad E.Holyfieldo fizinė forma yra pavydėtina: „Jis geresnės formos nei daugelis žmonių. Sparinge jis dirba su 22-ejų metų vyrukais ir juos nokautuoja. Tiesiog kovoje su Belfortu visos aplinkybės jam sukrito nepalankiai“.

Teigiama, kad V.Belfortas jau artimiausiu metu turėtų susikauti su O.De La Hoya, atsigaunančiu po užsikrėtimo covid-19. Tuo tarpu E.Holyfieldo ateitis bokse lieka neaiški.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų