Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Galimybių pasų reiks trijuose A lygos stadionuose (11)

2021.09.21 18:32
Optibet A lyga | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Optibet A lyga | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Siekiant suvaldyti koronaviruso pandemiją, nuo rugsėjo 13 dienos buvo įvesti ribojimai lankantis sporto renginiuose atvirose erdvėse. „Optibet A lygos“ klubai, kaip rungtynių šeimininkai, pagal savo poreikius turėjo nuspręsti ir individualiai prisiimti atsakomybę, ar vykdyti rungtynes stadionuose su ne daugiau nei 500 asmenų nereikalaujant galimybių paso, ar priimti sirgalius su galimybių pasais neribojant žiūrovų skaičiaus tribūnose.

Sportas.lt išsiaiškino, kad septyniems A lygos klubams Galimybių pasai nereikalingi, likę trys žiūrovus kvies tik su galimybių pasais. Šį trejetą sudaro Vilniaus „Žalgirio“, Marijampolės „Sūduvos“ ir Alytaus „Dainavos“ klubai. Ilgiausiai šį klausimą svarstė „Žalgirio“ vadovybė, kuri galutinį sprendimą priėmė tik šį antradienį.

„Atsiklausėme sirgalių, kokią įtaką jiems padarytų galimybių paso įvedimas? Kai atsakė, kad jokios, apsibrėžėme, kad kiekvienose rungtynėse lauksime daugiau nei po 500 žiūrovų“, - sportas.lt sakė „Dainavos“ vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

„Su galimybių pasais mes tikrai nepritrauktumėm daugiau kaip 500 žiūrovų, tai nusprendėme leisti žmonėms atvykti kaip anksčiau. Skaičiuojame pardavimus ir jei pasieksime šią ribą, tiesiog uždarysime bilietų prekybą. Ir tiek“, - savo pozicija dalinosi „Panevėžio“ vadovas Bronius Vaitiekūnas.

Praėjusį savaitgalį turas vyko jau pagal atnaujintą tvarką. Alytuje į „Dainavos“ rungtynes prieš „Sūduvą“ susirinko 950 žiūrovų. Telšiuose buvo pasiektas maksimalus be galimybių pasų žiūrovų skaičius 500, o „Bangos“, „Hegelmann Litauen“ ir „Riterių“ namų rungtynėse 500 žiūrovų riba nebuvo pasiekta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų