Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

 Prieš keletą savaičių Las Vegase vykusiame „UFC Vegas 43“ mišrių kovos menų turnyre 27-erių lietuviui Modestui Bukauskui (11-5) pirmame raunde lūžo nosis, o antrame jis patyrė kelio traumą bei pralaimėjo 31-erių amerikiečiui Khalilui Rountree jaunesniajam (9-5). Tai buvo trečioji M.Bukausko nesėkmė UFC organizacijoje iš eilės, tuo tarpu K.Rountree – pirmoji pergalė po dviejų pralaimėjimų paeiliui.

M.Bukauskas jau iškentėjo operacijas ir sulaukė pozityvių naujienų dėl reabilitacijos. „MyMMAnews“ portalui duotame interviu M.Bukauskas pasakė, kiek tiksliai laiko jis liks nuošalyje bei kaip gerbėjai jam padėjo išlaikyti pozityvumą.

„Akivaizdu, kad tai yra nepaprastai skaudu, nes medikai ten turėjo nuveikti gana daug dalykų“, – sakė M.Bukauskas. „Bet svarbiausia tai, kad operacija pavyko labai sėkmingai. Viskas vyko pagal planą, dabar esu atsigavimo kelyje. Žinojau, kad tai bus gana skausminga operacija, nes tai yra sunkiausia, ką aš esu turėjęs, tačiau nieko tokio, kuomet sugrįšiu, aš vėl kausiuosi pilnu tempu.

Tiems žmonėms, kurie klausinėja apie nosį – ne, jie jos netiesino, o tiesiog pašalino šiek tiek dalykų, kad galėčiau lengviau kvėpuoti. Taigi, deja, tačiau modelio karjeros teks palaukti“.

Nors vos tik po traumos buvo girdėti daug pesimistinių nuomonių, tačiau M.Bukauskas sugrįš daug anksčiau, nei buvo tikėtasi.

„Nesigilinu į tai, kokia tai buvo žala, nes žinau, kad sugrįšiu į treniruotes po keturių ar penkių mėnesių. Tai daug geresnis rezultatas, nei mes galėjome įsivaizduoti. Žiūrint realistiškai, tai buvo blogai, tačiau ne taip blogai kaip galėjo būti ar kaip spėjo medikai. Nekantrauju sugrįžti ir pasirodyti. Tikrai jaučiu, kad esu UFC kalibro kovotojas ir esu pasirengęs eiti bei parodyti šou. Išmokau savo pamokas ir tai, ką man reikia pataisyti“, – sakė M.Bukauskas.

M.Bukauskas atskleidė, kad sulaukė didžiulio sirgalių palaikymo.

„Palaikymas man yra labai svarbus“, – sakė M.Bukauskas. „Tikėjausi, kad žmonės kalbės daug mėšlo apie mane, sakys, koks buvo blogas pasirodymas, tačiau realybėje sulaukiau nuostabios paramos. Žmonės pasakojo, kokia buvo gera kova, kaip jiem ji patiko ir panašiai. Daugelis žmonių sako, kad nori mane pamatyti kovojantį UFC. Tai man suteikia daug vilčių, gerų emocijų ir teigiamos energijos“.

Kovotojas pripažino, kad kol kas nėra girdėjęs jokios informacijos iš UFC dėl savo ateities.

„Tikrai tikiuosi, kad galėsiu panaudoti visą savo įgūdžių arsenalą UFC. Su kiekviena kova atrodo, kad aš galiu padaryti vis daugiau ir daugiau. Sirgaliai ir palaikymas buvo nuostabūs ir tai mane veda į priekį bei motyvuoja tai daryti“, – sakė M.Bukauskas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų