Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Granada“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Domingosas Duarte‘as jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Granada“ ekipą į priekį 1:0.

Sergi Roberto 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Monchu 43-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Ronaldas Araujo 56-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Luuko de Jongo 80-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ronaldas Araujo 90-ąją minutę tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.

Pir 10-25 Getafe 22 : 00 Celta Vigo
Ant 10-26 Alaves 20 : 00 Elche
Ant 10-26 Espanyol 22 : 00 Athletic Bilbao
Ant 10-26 Villarreal 22 : 30 Cadiz